Przeszukaj forum

Pokazywanie wyników dla tagów 'ekipy'.

Znaleziono 16 wyników

 1. Witam szukam graczy do osiągnięcia-(Geniusze Zbrodni) mam 44lv mogę grać o każdej porze
 2. Elo! Szukam kilku aktywnych osób (5-10) do wspólnej gry. Fajnie by było jakby był dobry mikrofon i ogar TS obowiązkowo. Piszcie tutaj, jeżeli ktoś jest chętny.
 3. Witam! Szukam ogarniętychludzi do wspólnego grania. wiadomości pisać na PW. Pozdrawiam!
 4. Szukam AKTYWNEJ ekipy

  Tak jak w temacie, szukam ekipy z którą będzie możliwość rozegrania trybów adwersarza, napadów czy misji kontaktów. Swobodną rozgrywką też nie pogardzę.
 5. Szukam ekipy

  Platforma PC. Stworzyłam nową ekipę, do której chciałabym rekrutować parę ogarniętych osób.Zamknięte sesje, napady, misje etc. Ma być fajna zabawa i ma być śmiesznie.Wymagania: wiek 18+ i nie bądź tępy/a. Co do komunikatora głosowego to korzystam z Discorda, nick: Deadsnow. Zainteresowanych zapraszam na Sociala lub Disca. Pozdrawiam.
 6. Witam szukam ekipy przynajmniej 3 osoby w miare ogarnięte do robienia napdó mam 32 lvl a mój nick to : grzybsonxpompa więc możecie dodawać gdy już będą te 3 osoby chetne lub więcej to zrobimy napad ucieczka z więzienia u mnie a moje wymagnia to ponad 30 lvl lub większy
 7. Witam!Szukam ludzi do ekipy HardkorowePiczki (PS4)bo nie mam z kim robić napadów i wspólnie grać. Proszę o kontakt jak najszybciej:https://www.facebook.com/piczkastyle/
 8. Szukam Ekipy do grania

  Cześć szukam kogoś do wspólnej gry na XO. MójGamertag Fr3akSpeedPL
 9. Za nagość i treści pornograficzne podczas live z GTA Online kanał Ekipy Toster ma zawieszoną możliwość prowadzenia transmisji do 12 kwietnia 2017. https://www.youtube.com/watch?v=YE0urwCAGWo Do tego czasu Live z GTA Online z Ekipą Toster i gtaforum.pl będą odbywały się na Twitch, Hitbox oraz kanale Namo na Yotube.
 10. Witam , szukam ekipy do grania, mam 15 lat , pomutacji , mam aktualnie 17lvl (XD) , ale samemu grać to trochę nudno platforma:pc ts3:posiadam ogarnięty:tak śmieszek:tak chęci do grania: jak najbardziej Nick :WILLKQ
 11. Cześć Czy istnieje możliwość wrzucenia na sc niestandardowego (zrobionego przeze mnie w programie graficznym) emblematu ekipy? Jeśli tak to jakie warunki trzeba spełnić?
 12. Witam. Jak każdy już chyba zauważył próba pogrania w GTA Online z randomowo dobranymi ludźmizlobby to istna katorga... Albo nie ma nikogo albo znajdzie się typowy13 letni rusek z niedoje**niem mózgowym który nie potrafi nawet dojechać w jednym kawałku do celu. W związku z tym szukam kogoś do wspólnej gry. Wszystko mi jednojaki masz lvl, auto, broń i całą resztę. Jeśli masz ochotę pograć i przy okazjipogadać jak normalny człowiek to zapraszam! Mój nick na Social: MironPSX. Wiek: 21 lat Jeśli trzeba będzie to założymy TeamSpeak albo konferencję naSkype. Dziena!
 13. Szukam ekipy

  Szukam ekipy gta v
 14. Cześć! Zbieram ekipę do zrobienia "Geniusza Zbrodni". Najbardziej wymagam powagi i skupienia, wiek itp. mniej się dla mnie liczą. Mile widziana dostępność ok. 17:00. Jeżeli jesteś zainteresowany, to skontaktuj się ze mną:https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/najebanyerosoman
 15. Witam! Pragnę zaprosić Was do nowej ekipy poszukującej graczy chcących dobrze się bawić w GTA Online. Szukamy ludzi aktywnych, potrafiących pracować zespołowo i odwiedzających serwer TS. Nie wymagamy ciągłej aktywności w grze czy zbiórek o ścisłych godzinach. Jeśli masz czas i ochotę, po prostu dołączasz do gry i na serwer TS. Liczy się dla nas dobra zabawa i współpraca. W tej ekipie nie znajdziesz dzieci czy narwanych osobników i takich nie szukamy, więc jeśli masz ukończone 17 lat, kulturę osobistą, umiejętność współpracy, gorąco zapraszam na wstępną rekrutację na serwer TeamSpeak: silvan.tsdns.pl . Cheaterom z góry dziękujemy. Wymagania: -wiek minimum 17 lat -kultura osobista -sprawny mikrofon i Team Speak -aktywność w grze -podstawową znajomość gry Oferujemy: -rozmowy na prywatnym serwerze Team Speak -wspólną grę -współpracę -napady, zadania SecuroServ, zadania VIP Nazwa ekipy: Semperfortis Link do Social Cluba: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/semperfortispl Charakter ekipy: swobodna gra Dodatkowe informacje: Kontakt TS: silvan.tsdns.pl Steam: silvanpl Działamy na platformie PC.