Namo

Regulamin Ekipy Toster

116 postów w tym temacie

Od 12 maja 2016 roku obowiązuje poniższy regulamin. Ma on za zadanie regulować członkostwo w Ekipie i sprzyjać wygodnej rozgrywce w GTA Online.

log-teamspeak-222.png

Od dziś pomagać nam będzie TosterBot który pod adresem toster.pro/tosterbot wyświetla listę członków Ekipy Toster ze statystkami. To aktywność w grze będzie decydującym czynnikiem czy gracz pozostanie w naszym składzie. Podjęliśmy takie kroki selekcji gdyż obowiązuje nas ustalony przez R* limit 1000 członków ekipy. W pierwszej kolejności wyświetlani są użytkownicy z zablokowanymi statystykami, przez to nie możemy zweryfikować kiedy ostatnio odwiedzili Los Santos i jak grają, będą usuwani w pierwszej kolejności po każdym cyklu sprawdzania. Jeżeli jesteś na tej liście, odblokuj swoje staty dla wszystkich. Kolejna tabela prezentuje datę kiedy użytkownik ostatnio grał w GTA i otrzymał punkty RP. Brak informacji w tej kolumnie świadczy, że gracz nie posiada GTA V na swoim profilu, jest zbanowany w GTA Online lub w inny sposób jego statystyki są nieczytelne dla bota. Działania bota mają pomóc w pozostawieniu w składzie Tostów tych aktywnych graczy, usuwamy każdego kto nie pojawił się na sesji swobodnej od kilkunastu tygodni. Dzięki temu grając w GTA Online z Ekipą Toster zawsze trafisz na sesji na minimum paru kolegów z teamu. Żadna ekipa nie posiada takiego rozwiązania analizującego aktywność graczy. Tylko u nas masz pewność, że zawsze znajdziesz kompana do wykonywania akcji w GTA Online.

§ Członkostwo §

1. Wiek członka ekipy nie powinien być niższy niż 16 lat (wyjątki przyznaje @Namo).
  2. Wymagany jest program do komunikacji głosowej TeamSpeak.
  3. Gramy na swobodnym trybie celowania/free aim na wszystkich platformach.
  4. Ekipę Toster trzeba mieć ustawioną jako aktywną na SocialClub.
  5. Gracze zajmujący miejsce w Ekipie Toster z ustawioną inną jako aktywna są usuwani lub banowani.
  6. Profil, statystyki oraz login PlayStation® Network lub Xbox Live® na SocialClub należy ustawić na widoczny min. dla znajomych i ekipy.
  7. Obowiązuje koleżeńskie zachowanie w grze.
  8. Wzajemne zabijanie wśród członków ekipy na sesji swobodnej nie będzie tolerowane.
  9. Nie dopuszczalne jest prowadzenie walki na trybie pasywnym.
  10. Nie wolno zaśmiecać tablicy SocialClub emblematami.
  11. Promowanie innych ekip w obrębie tostowych mediów jest zabronione.
  12. Brak aktywności w grze może skutkować usunięciem z ekipy.
  13. Posiadanie w znajomych członków wrogich ekip skutkuje banem.
  14. Zdjęcie Bana w Ekipie Toster na SocialClub kosztuje 5 € lub SMS.

§ Awansowanie §

1. Awanse w Ekipie Toster udzielane są w drodze uznania lub po wsparciu Ekipy finansowo.
  2. Awans bezterminowy na Przedstawiciela otrzymują gracze wspierając Ekipę kwotą 5 € lub SMS.
  3. Awans bezterminowy na Porucznika otrzymują gracze wspierający Ekipę kwotą 10 € lub SMS.
  4. Awans na Komisarza przydzielany jest tylko uznaniowo.
  5. Awansowanych graczy obowiązuje niniejszy regulamin w całości.
  6. Awansowane jest tylko jedno z kont należących do gracza.

§ Teamspeak §

1. Gracze obecni na TeamSpeak w pierwszej kolejności biorą udziału w akcjach organizowanych przez Tosty.
  2. Należy zadbać o dobrą jakość dźwięku z mikrofonu.
  3. Na kanałach obowiązuje kulturalne zachowanie.
  4. Nick na Teamspeak musi być w miarę z zgodny z nazwą na SocialClub.
  5. Rangę Tost mogą przydzielać Komisarze lub w ostateczności @Namo.
  6. Należy zapoznać się z treścią kanału informacyjnego i wiadomością od Tosterbota.
  7. TeamSpeak jest wyłącznie dla Tostów i ekip zaprzyjaźnionych.
  8. Zakaz jest promowania jest innych serwerów TeamSpeak.
  9. Tosty wpierające Ekipę finansowo podczas Live otrzymują rangę Donator.
  10. Zdjęcie Bana na TeamSpeak kosztuje 5 € lub SMS

Jeżeli nie akceptujesz powyższego regulaminu i masz swój pomysł jak powinien on brzmieć załóż swoją ekipę i tam realizuj swoje aspiracje. Pytania i inne sprawy związane z nowym regulaminem proszę pisać poniżej.

28 osób lubią to

@Baartiek tak, jeżeli:

1. naruszą regulamin
  2. będą mieć inną ekipę jako aktywną
  3. TosterBot nie będzie widział ich statystyk

Zwalnianie miejsca w ekipie na okoliczność limitu 1000 członków będzie prowadzona od tych którzy datę ostatniej aktywności w GTA Online mają najstarszą.

2 osoby lubią to

Podczas pierwszego sprawdzenia przez TosterBot byłem ostatnio aktywny końcem kwietnia, a dzisiaj ( przeszło tosterbot 3 razy sprawdzał członków) mimo zwiększenia RP  nadal jest napisane że ostatni ranking był w kwietniu. Zastanawiam o co może chodzić

Napisano (edytowany)

jakbym nie wiedział tylko mówię że ranking taki sam miałem 12 maja, 15 maja oraz 19 maja a ostatnio przed odświeżeniem grałem 17 maja i zwiększyłem ilość RP.

Edytowano przez MateuszUstrzyki

Jeżeli jestem Przedstawicielem od jakoś 2 miesięcy i gram jakoś 2-3 razy w tygodniu i po godzince w weekendy to nie wywalicie mnie ?

4 godziny temu, Namo napisał:

@RooTl3s narazie nie wylecisz bo ostatnio grałeś 25.05.2016 a przedstawicielem nie jesteś.

Jak to nie ? Przecież dawałem zgłoszenie i mnie awansowaliście O.o

ale teraz jest nowy regulamin. i przedstawiciela ma tylko kilkanaście osób. 

2 osoby lubią to

Przed chwilą, Macias napisał:

ale teraz jest nowy regulamin. i przedstawiciela ma tylko kilkanaście osób. 

Noo to fajnie ... Nie będe wydawał specialnie kasy żeby nad moim nickiem pisało "przedstawiciel" ...

nie musisz płacić. dostaniesz do z czasem. jak będziesz przestrzegał regulaminu to nie dostaniesz kicka z ekipy.

2 osoby lubią to

jak będziesz miał wszystko ustawione na swoim profilu rsc to tosterbot cie nie namierzy i nie wyjebie.

2 osoby lubią to

Przed chwilą, Macias napisał:

jak będziesz miał wszystko ustawione na swoim profilu rsc to tosterbot cie nie namierzy i nie wyjebie.

Ja mam ustawione na aktywną ekipe :3

Ale mi chodzi o przyznanie mi przedstawiciela.

to nie jest określone jaki czas musisz nabić. pojawiaj się jak możesz na ts i graj z innymi a po jakimś czasie dostaniesz przedstawiciela. ważne żeby się na ts pokazywać i będzie gicio

2 osoby lubią to

a masz ustawione tak żeby informacje o tobie i twoje statystyki było widoczne dla wszystkich?

2 osoby lubią to

1 minutę temu, Macias napisał:

to nie jest określone jaki czas musisz nabić. pojawiaj się jak możesz na ts i graj z innymi a po jakimś czasie dostaniesz przedstawiciela. ważne żeby się na ts pokazywać i będzie gicio

Na TS'ie to jak siedziałem to tylko wyzywali . A jak już mam siedzieć to od 25 zaczne :) Więc mi atmosfera na ts'ie tostów nie przypadła z takim szacunkiem i tolerancją :)

1 minutę temu, Macias napisał:

a masz ustawione tak żeby informacje o tobie i twoje statystyki było widoczne dla wszystkich?

Tak

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Czy bany się resetują?
      Przez Havkarr
      Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje?
      Z góry dziękuję
    • Jakieś rady żeby bana nie dostać
      Przez STALKER_2K_PL
      Siemka macie może jakieś rady żeby bana nie dostac jak się zbierze te 100mln .przeniosłem postać z ps3 miała 192 lvl i 580mln z czego wydałem ok 200 , 3 dni później BAN i restart konta do zera. To była wina tego ze kasę za szybko wydałem , czy może tego ze kasa w banku była ok 400mln . Bardzo proszę o pomoc jesteście moją ostatnia nadzieja , jak teraz dostane bana to tego nie wytrzymam... ...w grupie gta polska na fb zostałem potraktowany jak śmieć i ludzie mówili żebym nauczył się grav, wymadrzali się jakich to oni modów nie mają gdy próbowałem sprzedać to w/w konto na allegro i mówili że takie konta to oni za darmo robią. Proszę nie chce Perma jestem i tak już psychicznie wynoszczony po tym jak dostałem wiadomość na email, nie spałem wtedy 2 noce..

• Niesłuszny ban
      Przez AAnaniX
      Cześć wczoraj wróciłam do domu ok 20:00 po wyjeżdzie i to jest nowe konto niedawno kupione zrobiłam nową postać wbiłam tam 9lvl i 125tyś$ legalnie na ich mapach wiekszość grałam na adwersarza ich. I dostałam blokade na 30 dni i reset postaci?? Za co żadnych czitów,glitchów,kasy od cziterów i nie wiem czy to nie przez ping albo crashe gta 5? jak myślicie i nie wiem gdzie w tej sprawie mogę się odezwać, czy da się skrócić bana nie chce mi się czekać do 24.03.2017. Pomożecie??
    • XBOX ONE NAPADY MISJE
      Przez FabsonX
      Siema, szukam osób do wspólnych napadów i misji online 👌 
      -bez spiny na chillku 😂
      Zapraszam 
    • Odwołanie od bana.
      Przez PR3D4TOR_15PL
      Witam,
      podczas rozgrywki w GTA: Online zostałem niesłusznie zbanowany (po raz pierwszy) na 30 dni z wyzerowaniem konta. Nie używałem żadnych modów ani trainerów, przestrzegałem również zasad gry. W mailu powiadamiającym nie napisali powodu. Jakikolwiek kontakt z Supportem kończył się odpowiedzią od bota i zamknięciem tematu. W odpowiedziach pada stwierdzenie: Wszystkie decyzje odnośnie zawieszeń i blokad dostępu do GTA Online są ostateczne i nie podlegają odwołaniom. Czy takie stwierdzenie jest niezgodne z prawem?