Namo

Regulamin Ekipy Toster

118 postów w tym temacie

Dobry wieczór. Wszyscy Ci którzy dostali bana za posiadanie w znajomych gówniaków z RAJO TIM mają teraz możliwość odkupienia swoich win, wystarczy wpłacić donejta o wartości 5 EURO na rzecz rozwoju Ekipy Toster. www.tipeeestream.com/namopsx/donation

2 osoby lubią to

tak bo jest przeciek i wtedy te gówniaki mogą dołączać do sesji z nami i live rozpierdalać.

1 minutę temu, Ciastek napisał:

a nie banować odrazu

Wtedy by się tym nikt nie przejął. Wiesz jak jest.

Wiem,

Dziś rano zobaczyłem ze jestem w ekipie Gtaforum i trochę niewiedziałem o co chodzi że ekipaToster znikła z aktywnych.

:/

1 osoba lubi to

Już się zarejestrowałem i znam regulamin. Proszę o przydzielenie rangi tost. Nick Móris . Wiek 16 i moja platworma to NWM

1 osoba lubi to

Dupki z  RaoiTeam usunięci, można znów do przedstawicieli wskoczyć?

2 osoby lubią to

Wystarczy codziennie zalogować się na profil Social Club przez przeglądarke czy trzeba codziennie zalogować się do gry? Aktualnie buduje kanał na Youtube i nie mam czasu grać w  GTA Online ale jestem aktywny na forum i Live Ekipy Toster oraz wysyłam donejty.

2 osoby lubią to

W dniu dzisiejszym z Ekipy Toster wyleci ponad 300 graczy. Są to głównie właściciele kont które mają zablokowane statystyki a ich Ostatni ranking wynosi 0 (zero) lub też ostatnio byli na sesji jeszcze przed wakacjami. Tylko dziś są wyrzucani za to naruszenie regulaminu więc mogą powrócić. W kolejnej turze będą otrzymywali ban na ekipie a jego zdjęcie omawia 14 punkt regulaminu odnośnie członkostwa. Od dziś również nie można składać wniosków o zdjęcie bana na Ekipie Toster, tylko finansowa rozwiązanie załatwi tą sprawę.

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

Jak to się dzieje że dostałem perm bana za pytanie toster czy toster.pro bo powiedziano mi że możliwe że dołączyłem do złej ekipy (Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Maciek" (dałn w chuj) ) EDIT: ma ts 

Edytowano przez Filipek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Rockstargaming
      Przez Pinczu
      Ludzie z RockstarGaming obgadują Tostów

• Konto GTA V social club - zbanowane
      Przez KamilPSv
      Witam. Mam do sprzedania zbanowane konto do GTA V na social club. Grę da się pobrać, włączyć itp. Jedynie przy próbie dołączenia do Online wyskakuje komunikat że konto jest zbanowane.
      Cena jaka mnie interesuje to 30zł - tylko i wyłącznie PSC!
    • Kupię konto steam gta5 (może być z banem)
      Przez Barry
      Tak jak w temacie, konto może być z banem w gta, ba - nawet preferowane.
      Pozdro!
    • Napady
      Przez Mateusz5604
      Siema  szukam  fajnych , ogarnietych  osób które  pomogą  w napadach  gta online. Moja ranga to 51.Jak coś umiem grać.