Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Mam na imię Paweł. Mam dwóch ziomków z którymi chcieliśmy robić napady ale brakuje nam akurat jednej osoby. Jeśli jesteś chętny to pisz do mnie na e-mail: pawel.sieka@spoko.pl lub po prostu dodaj w GTA nick taki sam, a ja Ci powiem resztę. Mamy po 16 lat co najmniej i ts. 

Edytowane przez miszczu1211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, miszczu1211 napisał:

Witaj! Mam na imię Paweł. Mam dwóch ziomków z którymi chcieliśmy robić napady ale brakuje nam akurat jednej osoby. Jeśli jesteś chętny to pisz do mnie na e-mail: pawel.sieka@spoko.pl lub po prostu dodaj w GTA nick taki sam, a ja Ci powiem resztę. Mamy po 16 lat co najmniej i ts. 

dodałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja kupiłem gta parę dni po premierze, pograłem trochę i stwierdziłem, że jest mega nuda gra w singla tzn samemu, miałem przerwę paromiesięczną, ale jeśli jest parę osób chętnych, to mógłbym również pograć czasem, mam 111 lvl, nick weider91 zaproście i dajcie znać, że jesteście z forum ,. pozdro piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie pograć z rozwijającą się ekipą (spokojnie, nie będzie dużo ludu) to ściągnijcie sobie discorda - przesiadujemy na nim. Owy program jest darmowy. Mój nick na discordzie: orszul4321 - pw na nim i podam wam namiar na kanał ekipy ;). I nie, nie korzystamy z teamspeaka.

11 minut temu, Norbiol napisał:

Witam wszystkich. Gram już troche w to ustrojstwo. Jeśli chce ktoś dodać mnie do znaj. Nick. Norbiol, gram wieczorami bo pracuje. Mile widziana płeć piękna, wiem że gracie :) (ts  itp. też jest). DZIEWCZYNY nie bać sie zapraszać xD

Jest u nas jedna kobitka ;), ale potrafi zbluzgać :D.

//EDIT

Jak napisane w tytule tematu - wiek od 18 wzwyż.

Edytowane przez Orszul aka Stasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum