Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wczoraj wróciłam do domu ok 20:00 po wyjeżdzie i to jest nowe konto niedawno kupione zrobiłam nową postać wbiłam tam 9lvl i 125tyś$ legalnie na ich mapach wiekszość grałam na adwersarza ich. I dostałam blokade na 30 dni i reset postaci?? Za co żadnych czitów,glitchów,kasy od cziterów i nie wiem czy to nie przez ping albo crashe gta 5? jak myślicie i nie wiem gdzie w tej sprawie mogę się odezwać, czy da się skrócić bana nie chce mi się czekać do 24.03.2017. Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, AAnaniX napisał:

dostałam blokade na 30 dni i reset postaci?

Tak, resetują postępy przy blokadzie na 30 dni.

3 minuty temu, AAnaniX napisał:

nie wiem gdzie w tej sprawie mogę się odezwać

Jedyne wyjście to zgłoszenie do Rockstar Support. Po zgłoszeniu odpisze Ci automat a requet zostanie zamknięty, to nie oznacza, że nikt nie sprawdzi  Twojej wiadomości. Prędzej ten ban minie niż obsługa R* przeczyta Twoją wiadomość. Niestety, tak już jest R* rozdaje niesłuszne bany

7 minut temu, AAnaniX napisał:

czy da się skrócić bana

.Kup sobie zapasowe konto.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Namo napisał:

Tak, resetują postępy przy blokadzie na 30 dni.

Jedyne wyjście to zgłoszenie do Rockstar Support. Po zgłoszeniu odpisze Ci automat a requet zostanie zamknięty, to nie oznacza, że nikt nie sprawdzi  Twojej wiadomości. Prędzej ten ban minie niż obsługa R* przeczyta Twoją wiadomość. Niestety, tak już jest R* rozdaje niesłuszne bany

.Kup sobie zapasowe konto.

nie będe kupowac 3 konta na 2 innych też niesłuszny ban woot???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maciek napisał:

może odbanują

Prędzej ban minie zanim oni to rozpatrzą.

10 minut temu, AAnaniX napisał:

kiedy to wprowadzili

Tak działa właśnie anty-cheat od R*. Odpaleni latają po sesji a Jebany Rockstar kasuje postępy dziewczynie która gra uczciwie.

rockstar anty-cheat.png

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AAnaniX napisał:

kupiłam klucz do gta 5 na g2a?

Musisz założyć nowe konto na Socialcub i wpisać klucz tutaj. Usuwasz potem plik autosignin.dat z ... \Documents\Rockstar Games\Social Club\Profiles i logujesz się na nowe konto. W folderze ...\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles będziesz miała wtedy dwa foldery. Przenieś pliki pc_settings, SGTA50000, SGTA50015 do nowego folderu żebyś nie musiała robić prologu jeszcze raz.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Namo napisał:

Musisz założyć nowe konto na Socialcub i wpisać klucz tutaj. Usuwasz potem plik autosignin.dat z ... \Documents\Rockstar Games\Social Club\Profiles i logujesz się na nowe konto. W folderze ...\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles będziesz miała wtedy dwa foldery. Przenieś pliki pc_settings, SGTA50000, SGTA50015 do nowego folderu żebyś nie musiała robić prologu jeszcze raz.

ale chodzi mi o to że na tym koncie co mam bana i czy  to wina że kupilam gta 5? na g2a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Heheszka napisał:

i mnie przepraszałeś jak się myliłeś

W swoim życiu przepraszałem tylko jedną osobę i na pewno nie byłeś nim Ty.

1 minutę temu, Heheszka napisał:

Naucz się kultury

Za późno :D

1 minutę temu, Heheszka napisał:

ale na afku nie widziała przecież że ktoś jej dropił,

Ale widziałaby że ma więcej kasy niż powinna mieć.

Po raz drugi udowadniasz że jesteś debilem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum