2 posty w tym temacie

Siemka,

Już od jakiegoś czasu mam małe problemy aby znaleźć odpowiednie przyciski do tego aby podczas latania Lazerem stanął mi on w miejscu (w powietrzu) - wiem ,że tak się da bo widziałem innych jak tak robią. Wie ktoś jak to uczynić?  Drugi większy problem mam przy lataniu helikopterem buzzer czy jakoś tak ;-) Jak wszędzie startuje R2 i daje lewą gałkę do przodu a zamiast mi lecieć to ogon idzie do tyłu po jakimś czasie wzbije się w górę i tak stoi... CZasami się ruszy o te pare metrów jak go pokołysze na lewo i prawo. Nie mam tego problemu w zwykłych helikopterach tylko z tym konkretnym. Jeszcze jedno pytanie dotyczy używania lunety w karabinkach. Używając snajperki odrazu włącza mi się luneta lecz gdy wykupiłem różne karabinki z lunetą nie wiem jak właśnie przez nią patrzeć. Wciskam wszystko co popadnie i żaden przycisk nie jest odpowiedni. Dzięki za pomoc :-)

1.To co widziałeś to nie był lazzer tylko hydra dostępna tylko w Gta Online lub w Singlu ALE NA MODACH 2.Nie wiem :/ 3.Tylko na Next Genach (Pc,Xbox One, Ps4) możesz po zakupieniu lunety ją włączyć korzystając z widoku z pierwszej osoby.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam ludzi do wspólnej gry xone
      Przez olekr21
      Siema, w GTA 5 gram już kilka lat natomiast w świecie GTA Online jestem nowy i poszukuje ludzi do wspólnej gry.
      GT olekr21
      Pozdro!
    • Jakieś rady żeby bana nie dostać
      Przez STALKER_2K_PL
      Siemka macie może jakieś rady żeby bana nie dostac jak się zbierze te 100mln .przeniosłem postać z ps3 miała 192 lvl i 580mln z czego wydałem ok 200 , 3 dni później BAN i restart konta do zera. To była wina tego ze kasę za szybko wydałem , czy może tego ze kasa w banku była ok 400mln . Bardzo proszę o pomoc jesteście moją ostatnia nadzieja , jak teraz dostane bana to tego nie wytrzymam... ...w grupie gta polska na fb zostałem potraktowany jak śmieć i ludzie mówili żebym nauczył się grav, wymadrzali się jakich to oni modów nie mają gdy próbowałem sprzedać to w/w konto na allegro i mówili że takie konta to oni za darmo robią. Proszę nie chce Perma jestem i tak już psychicznie wynoszczony po tym jak dostałem wiadomość na email, nie spałem wtedy 2 noce..

• Avermedia Live Gamer HD PCI-E
      Przez Namo
      AVerMedia Live Gamer HD to karta PCI Express służąca do przechwytywania do komputera obrazu w rozdzielczości

1920 x 1080 - 30 fps
      1280 x 720p - 60 fps

z konsoli lub innego urządzenia z wyjściem HDMI.

Cena: 444 zł
    • Geniusz zbrodni
      Przez Reddziu
      Witam
      Mam pytanie do ludzi znających się na napadach, geniuszach zbrodni. Czy te 10 mln za geniusza dostaje tylko host czy cała ekipa z którą się grało te wszystkie napady i przygotowania?
      Z góry dzięki za odpowiedź.