Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na Xbox One


Marek Wieczorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

•Szukam ludzi do grania w gta 5

•Mam ekipę "Jessica Jones" (i także klub motocyklowy)

•Gram w miarę regularnie

•Misje,Napady,Sprzedawanie towaru z firm itp...

•Skype lub komunikacja w gta(wiek +16)

•Kontakt ze mną Na forum lub Skype(Nick:szafranxdpl)

Edytowane przez szafranhq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,koledzy szukam jakiejś ekipy do której mogę dołączyć i pograć trochę z normalnymi ludźmi. Mam 45lvl,pare samochodów oraz magazyn.Ktoś chętny? W weekendy mogę pograć oraz w tygodniu po 16 lub 18. Wszystko do uzgodnienia.

Mój nick z gry do ProTirowiecPL

Edytowane przez Tirowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wraz z moim znajomym Patrykiem szukamy 2 osób do stworzenia stałej 4, która będzie aktywnie grała i miała zamiar dobrze się bawić w gta. Poszukujemy osób 16+ z dużym dystansem do siebie, które beda grać codziennie, aktywnie i oczywiście z mikrofonem. Więcej informacji na pw lub piszcie na xo:

ChosenSteam6020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Poszukuję ogarniętych, miłych i uczciwych graczy GTA ONLINE w wersji na Xbox One. Chciałbym pograć z polskimi graczami, ponieważ mój angielski jest amatorski. Min. wiek to 14 lat, a max. to 16-17 lat. Nie patrzę na LVL w grze oraz na umiejętności. Krucho u mnie z kasą więc chciałbym porobić jakieś misje czy napady ale nie mam zbytnio z kim :D. Zainteresowanych proszę o kontakt w prywatnej wiadomości na Xbox-sie. Mój nick na Xbox Live Gold to: P4trick1807.

(PS. NA ROCKSTAR GAME SOCIAL CLUB MAM TAKI SAM NICK. Zapraszam również do dołączania do mojej ekipy PLPG (PolscyProGracze)

 

Edytowane przez P4trickPL1807
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kilka dni temu wróciłem do GTA V (ostatni raz grałem w okolicach premiery napadów na PS3 :)) i nie mam z kim grać. Co prawda konto w GTA mam nowe, to mimo wszystko grać jakoś umiem. Niestety (chwilowo) nie posiadam mikrofonu ale postaram się coś w miarę szybko wymyślić. Godzinowo postaram się dopasować. Chętnych proszę o kontakt na forum lub (najlepiej) bezpośrednio w wiadomości przez XBOX'a (gamertag taki sam jak na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, poszukuje z ziomkiem ziomków na X1 do robienia hajsu, heistów, i ogólnego odpierdalania jaj. gramy prawie ze codziennie wiec umiemy grac. twój poziom nie jest na tyle wazny, wazne zeby dalo sie dogadac.

nie wstydzic sie i napierdalac do "BAERIE" na xbox 1

Edytowane przez baerie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na Xbox One
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum