Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w gta online odnośnie sesji. Bardzo często ładuje mnie do sesji bez graczy a gdy już załaduje mnie do graczy to po jakiś 5 minutach sesja robi się pusta. Taki problem miałem już wcześniej ale było to raz na jakiś czas a od pewnego czasu zaczęło mi tak robić przez cały czas. Komputer bezpośrednio przez kabel podpięty, internet od UPC średnio 16ms pingu, 231mb/s downloadu i 19,49mb/s uploadu. Zdarza się też że podczas ładowania do online w ogóle mnie nie załaduje i wywala do singleplayera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możliwe że net Ci się zrywa co jakiś czas na dosłownie parę sekund i wtedy Cię rozłącza. Posprawdzaj na czymś czy net się nie zrywa np obserwuj pobieranie pliku czy nie zatrzyma się w którymś momencie. Ew jeśli masz wifi to spróbuj się przez wifi połączyć z netem. Jeśli masz w domu drugi komputer/laptop zdolny odpalić gta to sprawdź czy na nim to samo się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kblue napisał:

Sprawdź czy Ci kabel styka. Jak na chwile (+/- 10 sekund) wywali Ci intetnet to wywala Cię do nowej pustej sesji, a z tym ładowaniem... eh każdy tak ma

Kabel styka

17 godzin temu, Sensual napisał:

Możliwe że net Ci się zrywa co jakiś czas na dosłownie parę sekund i wtedy Cię rozłącza. Posprawdzaj na czymś czy net się nie zrywa np obserwuj pobieranie pliku czy nie zatrzyma się w którymś momencie. Ew jeśli masz wifi to spróbuj się przez wifi połączyć z netem. Jeśli masz w domu drugi komputer/laptop zdolny odpalić gta to sprawdź czy na nim to samo się dzieje

Pobieram wszystko ze stałą prędkością. W każdej innej grze zawsze mam stały ping i mnie nie rozłącza. Niestety nie mam wifi i drugiego zdolnego do odpalenia gta komputera.

Edytowane przez Verges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Verges napisał:

Kabel styka

Pobieram wszystko ze stałą prędkością. W każdej innej grze zawsze mam stały ping i mnie nie rozłącza. Niestety nie mam wifi i drugiego zdolnego do odpalenia gta komputera.

Kiedyś pamiętam że były podobne problemy (mój znajomy miał to kiedyś na x360) i rockstar podawał gdzieś porty które w routerze trzeba odblokować i to mu pomogło. Niestety nie pamiętam kiedy i gdzie je podawali ale poszukaj coś w google napewno będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum