hotka-

ps4 Szukam ekipy do grania na PS4

7 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Cześć, szukam ekipy do grania aktualnie jestem w jednej ekipie ale wieje nudą :D, przeszłam nie dawno na PS4, no i niestety wszyscy znajomi zostali na PS3.Fajnie gdyby ktoś trafił się akurat w moim przedziale wiekowym (20) :D.Interesują mnie gracze TYLKO z PS4 :D

Poniżej podaję linka do social club

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hotka-

Edytowano przez hotka-

Hej! Szkoda że nie pc 🙁Wciągnął bym Cie w super zgraną ekipe są tez dziewczyny. Komunikacja discord. Zapraszam wszystkich chętnych z platformy pc, wiek 18+. Pisac pw

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

TrapProGress dodaj mnie na psn, można pograć zgranie na mikro :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Gta strasznie tnie
      Przez Whisperson
      Witam. Gta czasami strasznie sie tnie. Gram na minimalnych. Spec:
      Intel i5 6300HQ 2.3hz turbo boost 3.2
      Nvidia 960m 4gb
      8 gb ram
      (Laptop)
      Z gory dziekuje za porady
    • GTA V cena
      Przez Namo
      Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.
      Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.
      Klucz GTA V na Steam - najdroższy
      Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena
      Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam
      Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Money Lobby lub Level Up tego konta.

• Przeceny i podwójny hajs z rp od 26 do 12 czerwca!
      Przez GamerLive
      DLC zbliża się dużymi krokami mamy znów promocje w GTA Online i podwójny hajs z RP! Promocje trwają do 12 czerwca więc albo 13 będzie DLC albo tydzień później 20 czerwca http://www.rockstargames.com/newswire/article/60212/GTA-Online-Bonuses-Double-GTA-RP-Opportunities-Limited-Time-Discounts

• Konto social club z GTA V
      Przez deXyper321
      Witam. Sprzedam konto Social Club z grą GTA V. Konto sprzedaję z tego powodu, że po prostu już nie grywam w ową grę, a teraz wkręciłem się w całkowicie inną produkcję. Konto nie jest powiązane z żadnym PSN / Xbox Live, konto nigdy nie było modowane (nie posiada także żadnych banów ofc.) - grałem tylko i wyłącznie wszelkiego rodzaju wyścigi kaskaderskie i tryby adwersarza. Posiadam oczywiście także wszystkie potrzebne informacje do zmiany danych.
      W razie pytań proszę walić śmiało na PW (lub) zbytek1979@onet.pl.
      Cena jaka mnie satysfakcjonuje wynosi 70zł - przelew (lub) PSC 50zł + 20zł (tak by było na dodatki do ETSa 2 :)). Całość dla pewności mogę wystawić także na serwisie gametrade.pl.
      Fotka 1
      Fotka 2
      Pozdrawiam cieplutko.