Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy tworzę temat w dobrym dziale. Ostatnio napotkał mnie pewien problem. Kupiłem GTA Vice City w Empiku z Kolekcji Klasyki. Gry wróciłem i zainstalowałem gra działała świetnie. Po tygodniu niestety gra się nie włączała. Na chwilę pojawia się proces "gta-vc.exe" i po 3 sekundach znika.

Specyfikacje mojego kompa:

System: Windows 7 Ulitmate - SP 1

Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

Ram: 3.00 GB

Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny

Nie wiem czy podałem wszystko, proszę jednak o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.06.2016 o 18:19, ~=PanKacperYT=~ napisał:

Witam. Nie wiem czy tworzę temat w dobrym dziale. Ostatnio napotkał mnie pewien problem. Kupiłem GTA Vice City w Empiku z Kolekcji Klasyki. Gry wróciłem i zainstalowałem gra działała świetnie. Po tygodniu niestety gra się nie włączała. Na chwilę pojawia się proces "gta-vc.exe" i po 3 sekundach znika.

Specyfikacje mojego kompa:

System: Windows 7 Ulitmate - SP 1

Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

Ram: 3.00 GB

Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny

Nie wiem czy podałem wszystko, proszę jednak o szybką pomoc.

miałem taki problem i przeczytałem gdzies na forum ze trzeba cos zainstalowac do win 7 bo vice city nie obsługuje tej gry , mozesz uruchomic gre w trybie zgodnosci win xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum