Yanglegend

pecet Szukamy graczy do wspólnej gry

6 postów w tym temacie

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

"Ekipa" stworzona wczoraj:
https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ultra_prawilniaki

Steam:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198012301269

Teamspeak:
Address: 178.217.186.86   Port: 10906
Channel: Full Metal Rage (grupa2 jest bez hasła)

1 osoba lubi to

Szukam ekipy do pogrania w gta online! 

Najlepiej od 15 lat w góre wraz z komunikatorem typu skype/ts3

social club : vape_Noozip ( nie vapuje to 4fun :D )

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupowanie zasobów
      Przez Robencjusz
      Jak wszyscy wiemy kupowanie zasobów zmniejsza zyski w melinach, ale moje pytanie brzmi czy kupując zasoby da się wyjść na minus? Kradzież towaru jest czasochłonna, szczególnie jak ma się wykupione wszystkie nory.
    • Poszczególne klasy pojazdów
      Przez Robencjusz
      Wróciłem po przerwie do GTA Online gdzie wdrożyli kilka aktualizacji, nie mogę się odnaleźć. Wypisze ktoś jakie wozy na ten moment są najlepsze z każdej klasy? Z góry dziękuje.
    • GTA BIURO ZMIANA miejsca
      Przez terumi
      Witam posiadam Biuro za 1 milion wraz z 2 poziomami garażu schowkiem na bron i sejfem oraz zmiana wystroju za 910tys $ i chciałbym zmienić Lokalizacje na tą za 4miliony i moje pytanie czy pieniążki za wszystkie dodatki zostaną mi zwrócone i część za biuro czy nic nie oddadzą mi