22 postów w tym temacie

GTA wtedy po rusku jest? Kupowałeś?

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

16 minut temu, Namo napisał:

GTA wtedy po rusku jest? Kupowałeś?

GTA jest po Polsku jak takie kupiłem tylko musisz je zarejestrować na Rosje

Kupione, zarejestrowane przez zenvpn, kod przyjął. Wieczorem sprawdzę jak mi kubix konto ps3 przygotuje.

Napisano (edytowany)

No to ciesze się że pomogłem :)

Edytowano przez Jack_Norris
1 osoba lubi to

33 minuty temu, Jack_Norris napisał:

No to ciesze się że pomogłem :)

A Ty kupiłeś ?

Siema, kupiłem ten rosyjski klucz GTA V, stworzyłem nowe konto na stronie Rockstara i ustawiłem kraj rosja, wchodzę w pobieranie gier i wpisuje zakupiony wcześniej klucz

i wyskakuje

Wpisany kod nie może zostać wykorzystany w twojej obecnej lokalizacji. Wybrane kody Rockstar są dostępne w określonych krajach. Sprawdź pomoc techniczną Rockstar , aby uzyskać więcej szczegółów.

Nawet stronę mam po rosyjsku. Proszę o pomoc.

Czy to wgle jest na PC???

Napisano (edytowany)

2 minuty temu, Mateusz Wałczyk napisał:

Siema, kupiłem ten rosyjski klucz GTA V, stworzyłem nowe konto na stronie Rockstara i ustawiłem kraj rosja, wchodzę w pobieranie gier i wpisuje zakupiony wcześniej klucz

i wyskakuje

Wpisany kod nie może zostać wykorzystany w twojej obecnej lokalizacji. Wybrane kody Rockstar są dostępne w określonych krajach. Sprawdź pomoc techniczną Rockstar , aby uzyskać więcej szczegółów.

musisz użyć programu zenvpn aby ustawić ip na rosyjskie.

Edytowano przez keflan

3 minuty temu, Mateusz Wałczyk napisał:

i wyskakuje

ten program pobierzesz z strony https://zenvpn.net/

1 minutę temu, Mateusz Wałczyk napisał:

Ale czy to jest na PC?

tak, to jest kod aktywacyjny na pc ;)

a ja mam problem z kodem bo sprzedałem starego laptopa i na nowym jak wgrałem gta 5 wpisuje kod to mi krzyczy że już jest wykorzystany i nie mogę się zalogować....A mam grą kupioną w pudełku. Pomóżcie proszę jak można to obejść  

Jak instalujesz a później uruchamiasz GTA V to logujesz się do social club. Masz login i hasło co nie?

tak tylko później i tak chce kod z pudełka, wpisuję go a on krzyczy że już jest wykorzystany .... może odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz co o tym sądzisz ??

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Czy mogę mieć więcej niż 1 konto na jednym kluczu gry?
      Przez Cap
      Więc mam problem. Dostałem drugiego bana. Ten był permanentny. Wszystko przez to że zainstalowałem GTA V w plikach lokalnych (tak... pliki gta luzem leżały wśród innych gier i folderów). Postanowiłem założyć nowe konto. Teraz rodzi się jedno pytanie, Czy potrzebuje od nowa kupić grę by zrobić nowe konto, czy nie. Jeśli nie to czy jest jakiś sposób na odbanowanie (Konto z setnym lv, jachtem, firmą i najlepszym mieszkaniem) ?
    • Niebanowane zmododowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane.
      Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem  W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena do ustalenia
    • GTA V Cena
      Przez Namo
      Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.
      Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.
      Klucz GTA V na Steam - najdroższy
      Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena
      Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam
      Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Modowane konto GTA Onlline za 40 zł na którym masz 190 lvl i prawie miliard $$$.