MULTIGULTI

od czego zaczynać w GTA online

2 posty w tym temacie

Przed chwilą, MULTIGULTI napisał:

od czego zaczynać w GTA online:ph34r:

Najpierw kup mieszkanie luksusowe najtańsze 200k potem załatw sobie jakieś auto polecam na początek dominatora lub na konsole bezpłatnego elegy rh8, potem kup sobie broń polecam karabinek specjalny i karabin snajperski lub wyborowy :) 

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Problem z zalogowaniem się do konta social club
      Przez Pawelr
      Witam od pewnego czasu mam problem z rejestracją na konto social club raz za dużo razy podałem błędne hasło do konta i rockstar zablokowalo mi dostęp nie wiem co mam z tym zrobić.Pomoże mi ktoś?
    • Poszukiwani gracze do ekipy!
      Przez Full_
      Witam wszystkich tutaj ten temat czytajacych! Moi mili, szukam osob chetnych do druzynowej gry (konkretnie w liczbie dwoch), do wspolnych napadow, zabaw, nabijania pieniedzy czy leveli, ogolnie do wspolnej zabawy i milego spedzania czasu. Aktualnie w moim ''Team'ie'' jest dwie osoby; Ja oraz pewien koles Szukamy osob ogarnietych, madrych, z poczuciem humoru, chetnych do gry oraz aktywnych. Szczegolowe wymagania ponizej Cos o Nas? Wiec tak ja mam na imie Marcin mam 16 lat, rangi 80. Moj towarzysz Patryk, 20 pare lat oraz ranga 100. Aktualnie staramy sie o czlonkow do gry, w miedzyczasie zbierajac fundusze. No to raczej tyle, mysle ze ogloszenie zacheci potencjalnych graczy do dolaczenia do Nas.        
      Wymagania: Konsola XO, sprawny mikrofon, wiek +14, humor na wysokim poziomie
      Dzieki za uwage, chetnych zapraszam na rozmowe na GG ( 59668647 ) lub bezprosrednio na konsoli moj GT to Full2001.                                                                                                 
    • ***osoby do ekipy/konkurs 200$ sharkcard!***
      Przez rAzEET
      Siemka! 
      Chciałbym zaprosić was do mojej, nowo powstałej ekipy GTA Online na platformę PlayStation 4
      Na grupie będzie można między innymi zgadywać się z innymi graczami na napady/misje/gry swobodne. 
      Często będą organizowane np. zloty, konkursy czy wspólne gry. Właśnie już niedługo odbędzie się zlot samochodowy każdej klasy, a właściciele trzech najlepszych samochodów wygrają kartę podarunkową SharkCard dodającą 200$ do gry GrandTheftAuto Online! Wszystkie dane do ekipy + link do mojego profilu znajdują się poniżej;
      *Ekipa: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/gangvasaros
      *Mój profil: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hukais
      Zapraszam i pozdrawiam!/rAzEET