Shejk

pecet Kasa na online

3 posty w tym temacie

Jest obecnie coś działającego, żeby móc dodać kase na online? Albo ma ktoś taką możliwość, żeby trochę sypnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się

  Chatbox
  Nie masz uprawnień do chatu.
 • Podobna zawartość

  • łatwa kasa
   Przez AAnaniX
   Macie jakiś fajny sposób bez cheatów aby zarobić szybko łatwą kase potrzebuję 1 milion  
  • Level up GTA Online
   Przez Namo
   Jeżeli Twoje statystyki w GTA Online na PC zostały zresetowane lub chcesz szybko zwiększyć swój poziom RP możemy to zrobić za Ciebie. Większość pojazdów, broni i akcesoriów w GTA Online dostępne jest jest po uzyskaniu wymaganego poziomu reputacji. Dzięki Level Up GTA Online w ciągu godziny podniesiemy poziom RP Twojej postaci do określonych poniżej wartości a dodatkowo dostaniesz bezpieczne GTA$ 100 000 000 ulokowane na koncie w banku. Jeżeli będziesz potrzebował więcej pieniędzy zawsze możesz skorzystać też z Money Lobby. Maksymalny poziom RP to 125 LVL jaki możesz wybrać, nie ma konieczności zwiększania wyżej gdyż na tym etapie wszytko w GTA Online jest już odblokowane co zależy od poziomu reputacji.

   €10

   €15

   €25
   Promocja!
   Do każdego powyższego pakietu otrzymujesz za damo
   pełne statystyki dla kondycji, strzelania, siły, skradania się, pilotażu, prowadzenia i pojemności płuc.

   Dla wymagających graczy GTA Online mamy coś specjalnego!

   Wraz z 130 poziomem i GTA$ 200 000 000 na koncie w banku otrzymujesz pełne odblokowanie wszystkich statystyk postaci, tatuaży, pojazdów z napadów, ulepszeń Los Santos Customs oraz tych do broni. Po tej operacji będziesz Gruba Ryba w Los Santos i nikt Ci nie podskoczy.

   €40
   Aby zwiększyć poziom RP swojej postaci w GTA Online należy wysłać donejta w kwocie odpowiadającej wybranej opcji z cennika.
   W formularzu uzupełnij swój nick Socialclub a w wiadomości podaj zapis "Level Up GTA Online".


   Kiedy już wyślesz donate w kwocie wybranej opcji poziomu RP będę potrzebował dostęp do Twojego konta Socialclub. Jeżeli masz wersję GTA V na Steam, wyłącz SteamGuard i wyślij mi dane logowania do tej platformy. Wyślij do mnie wiadomość z danymi do konta w formacie:
   Platforma: Steam/Sociaclub Login: loginsteam/email@social.pl Hasło: haslo856 a w tytule podaj swój nick z gry. Oddając postać do zwiększania poziomu RP upewnij się, że masz min 12. Dla bezpieczeństwa zmień hasło zanim podasz mi dane do logowania a po zakończeniu operacji zwiększania RP znów zmień na swoje. W odpowiedzi na tę wiadomość otrzymasz przybliżony termin realizacji. Zazwyczaj modyfikacje konta wykonujemy na bieżąco.