1 post w tym temacie

Napisano (edytowany)

Według zapowiedź z dnia 30.07.2016 Rockstar w przyszłym tygodniu dostaniemy nowy tryb adwersarza. Jeszcze nie wiadomo co to będzie.Do nie dawna krążyły plotki o trybie adwersarza z możliwością wcielenia się w policjantów i złodziei. Może to będzie to. :D Ja bym takim nie pogardził. :D 

GTA 5.png

Edytowano przez Macias
brak zdjęcia
2 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Przenoszenie postaci
      Przez kikimistrz
      Mozna przenisc postać z social club bo mam wersje pudełkową na steam jak bym kupił gta na steamie  to moge przeniesc  ?
    • Jak wyłączyć blokadę edytowania kamery ? pomocy !
      Przez Ephistoteles
      Witam może mi ktoś pomóc ? Mam problem bo gdy nagrywam ( F1 ) misje jak franklin i lamar kradnie motor to gra blokuje mi edytowanie kamery. Da sie to jakoś wyłączyć abym mógł edytować kamerę ? Jakaś modyfikacja ? 
    • Czy bany się resetują?
      Przez Havkarr
      Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje?
      Z góry dziękuję
    • I7-3770 + asus p8 h61-m + 8 gb ram
      Przez Namo
      Procesor I7-3770 z płytą główną Asus P8 H61-M LE R2.0 i kością 8 GB RAM wraz z chłodzeniem.
      Cena 1200 zł