17 postów w tym temacie

Witam,nie mogłem znalezc innego forum polskiego odnosnie gta.Niestety w V nie gram iż mam za słaby komputer ale zwracam sie do was z wielką prośbą.Instalowałem niedawno GTA IV i wszystko było dobrze.Chciałem zainstalować dzisiaj i wyskoczył mi taki błąd.Nie mam pojęcia o co chodzi

daje zdjęcie

jocddvc.jpg

23 minuty temu, michuozw napisał:

Witam,nie mogłem znalezc innego forum polskiego odnosnie gta.Niestety w V nie gram iż mam za słaby komputer ale zwracam sie do was z wielką prośbą.Instalowałem niedawno GTA IV i wszystko było dobrze.Chciałem zainstalować dzisiaj i wyskoczył mi taki błąd.Nie mam pojęcia o co chodzi

daje zdjęcie

jocddvc.jpg

ILE MASZ MIEJSCA NA DYSKU ? 

masz tylko jedną partycje C:/ czy jest np D:/ albo inna?

1 osoba lubi to

Zainstaluj na D:. Być może instalka ma wbudowanego cracka i system blokuje dostęp do folderu.

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

Na D jak wybiore mam pokazany tylko dysk,stworzyc folder GTA IV i tam dac instalke? Na C poprzednio chodziło normalnie a cracka wgrywałem sam.Ta sama wersja co mialem przedtem,miejsca instalki nie zmieniałem przedtem

Edytowano przez michuozw

Kiedy będziesz miał ekran gdzie ci pokazuje gdzie się gra zainstaluje zamiast litery c daj d i to wystarczy.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupie Konto Do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam