Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wymagania gry - czy GTA będzie działać na tym komputerze?


Tyrciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie, czy GTA V zadziała mi na moim komputerze? I jeśli tak to w ilu FPS'ach i ustawieniach?
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7700 Series  R7770 1GB GDDR5
Procesor: Aktualnie mam Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 2.60GHz.  Planuje zakupić Intel Core i3-6100 jeśli budżet pozwoli, ew. inny z intela, tańszy na którym gra też mi będzie działać. (Propozycje bym poprosił) 
Ram: 3GB - planuje dokupić min. 4GB
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój kumpel za 1500zł złożył do very high ustawień :)

i3 4170 + gtx 750 ti + 8gb ddr3 1600mhz cl9.

Pytacie skąd tu 1500zł? otóż z tąd że dysku, obudowy i napędu nie wymieniał i na tym zaoszczędził.

Na ustawieniach wszystko very high/post fx low i fxaa ma 60fps :)

postfx to właściwie rozmywa tylko obraz podczas ruchu a żre 15fps.

Więc jest to najtańszy sprzęt do very high ustawień.

Jeśli by kupować całość z obudową, napędem i dyskiem nowym to już 1800/1900zł trzeba dać

Jednak w górach fps potrafi mocno spaść dlatego polecałbym najlepiej za 2500zł gtx 960 4gb + i5 4460 sam taki mam i jestem zadowolony. Albo zamiast nowego gtx 960 to w tej samej cenie gtx 970 używany z gwarancją. Na allegro widziałem za 900zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, a jeżeli mam taki sprzęt:
 

AMD Radeon HD 7700 Series  R7770 1GB GDDR5
 

Procesor Intel Core i3-6100 3.7GHz, 3MB, BOX (BX80662I36100)

 

Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2133MHz CL14 (HX421C14FB/8) + moja pamięć jedna kostka 2GB co daje 10GB

Czy będzie to chodziło na podobnych ustawieniach? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyrciu napisał:

Karol, a jeżeli mam taki sprzęt:
 

AMD Radeon HD 7700 Series  R7770 1GB GDDR5
 

Procesor Intel Core i3-6100 3.7GHz, 3MB, BOX (BX80662I36100)

 

Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2133MHz CL14 (HX421C14FB/8) + moja pamięć jedna kostka 2GB co daje 10GB

Czy będzie to chodziło na podobnych ustawieniach? :) 

Ta karta ma 1gb vramu tylko a vram jest bardzo potrzebny w gtav ponieważ z bardzo wysoką jakością  tekstur gra żre aż 3,5gb vramu (bynajmniej u mnie) i będziesz musiał  grać na niskiej jakości tekstur a tego nie polecam ponieważ tekstury najbardziej się rzucają w oko (przynajmniej mi). Weź jakąś karte w podobnej cenie.

Weź może https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx-750-2gb-gddr5-128-bit-oc-2xhdmi-2xdvi-gv-n750oc-2gi-637965/ jeśli budżet Ci pozwoli.

Benchmarku tej karty w gtav nie udało mi się znaleźć ale: 

 battlefield 4 chodzi w 60fps więc gtav jak najbardziej powinno :)

Jeśli budżet nie pozwoli Ci na gtx 750 to radze byle jaką inną podoabną karte o podobnej wydajności ale żeby chociaż te 2gb vramu miała. Przy kupnie gtx 750 zwróć dużą uwage na vram bo gtx 750 jest też wersja z 1gb vramu więc nie pomyl się i dokładnie sprawdź przy zakupie czy jest 2gb :)

Edytowane przez Karol Hryńczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz może do jakiej kwoty to Ci złoże na morele :)

Gdyby Cię interesowało to: https://www.morele.net/inventory/info/zXiEDR/

Jeśli masz już dysk, dobrą obudowe i napęd to tego nie musisz kupować. Taniej wyjdziesz jak mój kumpel bo obudowy, napędu i dysku nie wymieniał.

Edytowane przez Karol Hryńczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Karol Hryńczuk napisał:

Z Twóją kartą powinna gra na very high chodzić ale przez te 1gb vramu będziesz mógł mieć przycinki z bardzo wysoką jakością textur

Dzięki za odpowiedź :) 
Małe przycinki nie będą mi przeszkadzać raczej.  Może sugerujesz jakąś najtańszą płytę główną pod ten zestaw co Ci podałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyrciu napisał:

Dzięki za odpowiedź :) 
Małe przycinki nie będą mi przeszkadzać raczej.  Może sugerujesz jakąś najtańszą płytę główną pod ten zestaw co Ci podałem?

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h110m-pro-vd-h110-ddr4-2133-sata3-dvi-vga-m-atx-784030/ tą polecam tańszej chyba nie ma :)

Na allegro można znaleźć jeszcze taniej i nową np:

http://allegro.pl/plyta-gl-msi-h110m-pro-d-s1151-gwa-3-lata-fv-23-i6390794437.html

Lecz na allegro nigdy nic nie wiadomo, bezpieczniej wziąć z morele.

Edytowane przez Karol Hryńczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum