Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Co mam zrobić gdy wyskakuje mi takie coś


Michal222a

Rekomendowane odpowiedzi

Siema piszę do was we sprawie że rano chciałem odpalić lapka pojawiło mi się takie coś potem klikałem opcje przejdź do systemu windows 10 nie pomogło ponieważ zaś to się pojawiło potem robiłem format laptopa i wyskoczył błąd że się nie powiodło i na końcu pojawiło się takie coś i teraz kieruje się z pytaniem da się to jakoś samemu naprawić a jak nie to ile będzie chciał skasować kasy na oko jakiś specjalista

13906795_1753079088299020_4850047054709287062_n.jpg

13962709_1753079118299017_5114608865956355403_n.jpg

13891933_1753079114965684_5183558941696597654_n.jpg

13895572_1753106261629636_4742939408010203334_n.jpg

13901335_1753106224962973_1419509169483004068_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój pomysł jest taki:

Pobierz instalator windows 10 na jakimś sprawnym komputerze/laptopie i wypal obraz płyty z windowsem na usb.

Podłącz pendrive z windowsem do laptopa i przejdź do biosu

Ustaw w biosie aby czytało Ci z usb a nie z płyty (Nie wiem jak to się robi bo u mnie zmienia się automatycznie i to zależy od płyty głównej/biosu)

Zresetuj laptopa i powinna pojawić się instalacja systemu.

Jeśli nie chcesz stracić obecnych plików to po prostu zainstaluj na innej partycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Michal222a napisał:

ale ja nawet pulpitu już nie mogę mieć na laptopie nic jak by zamarł

Dlatego napisałem żeby instalator systemu na innym komputerze lub laptopie wypalić na usb i potem podłączyć do Twojego lapka. Do biosu powinieneś móc wejść bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michal222a napisał:

ale też jest jeden problem nie wiem gdzie mogę zdobyć oryginalnego windowsa 10

Na stronie microsoftu można pobrać obraz płyty do wypalenia na np usb i zainstalowania na jakim kolwiek innym komputerze/laptopie. Przy instalacji Ja chyba mogłem się zalogować do konta microsoft lub utworzyć nowe więc jak się zalogujesz do konta microsoft na którym masz aktywowany win10 to powinno Ci odrazu aktywować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michal222a napisał:

to media creation tool czy windows 10 upgrade ??

Media creation tool i utwórz nośnik dla innego komputera czy jakoś tak i pobierze Ci obraz płyty z systemem. Potem nagraj ten obraz płyty na pendrive. Tylko zgranie na pendrive a nagranie obrazu płyty to co innego więc jak zwyczajnie zrobisz kopiuj wklej to nie zadziała. Najlepiej nagraj to w ultraiso na youtube jest kilka filmików o instalacji win10 z pendrive. Możesz spróbować z płyty też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michal222a napisał:

a i czy trzeba wyczyścić całego pendrive ?

Przy nagrywaniu obrazu płyty pendrive powinien sam się sformatować. Jeśli nie to program poinformuje Cię o tym. Jak zalogujesz się do konta microsoft na którym masz aktywowany windows10 czyli te konto które używasz na laptopie to będzie oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to widać że kolega ma partycje recovery na dysku więc nie jest potrzebne wypalanie systemu na pendraka. Zobacz sobie na yt jak zainstalować coś takiego. Jest krok po kroku opisane a jeżeli się nie czujesz na siłach to zanieś komuś kto się zna. W serwisie biorą za coś takiego stówkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum