2 posty w tym temacie

Czy odpalę gta 5 na tym staruszku czy lepiej mam się schować :D?

Procek: AMD Athlon II X4 635 2.90 GHz

RAM: 4GB

Karta: NVIDIA GeForce GTX 460

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam ludzi do ekipki.
      Przez Mateusz3101
      Witam, szukam ludzi do stworzenia wspólnej ekipy na PC.
      Wiek +15/16+
      Wymagam TeamSpeak3.

Dopiero co przeniosłem się z ps3 na pc więc nie wymagajcie odemnie dużej wiedzy na temat sterowania
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/mrmatek11
      Ps. mam 42 lvl.
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 100 
    • OGARNIECI LUDZIE - DOBRE CREW
      Przez asnpawcio
      Witam rodakow! 
      tak bylem ciekawy czy jest jakiekolwiek forum dotyczace gta v po za socialclub i ciesze sie ze znalazlem
      Ogolnie mieszkam w usa i od jakiegos czasu zaczolem uploadowac filmiki na youtube z gta v i domyslam sie ze nikt nie widzial moich filmikow poniewaz
      moja gra jest w jezyku angielskim i planuje na bierzaco uploadowac filmiki z roznych adversary mode badz review nowych samochodow itd.
      i oczywiscie miedzy innymi rozpierduchy na serwerach jesli jest potrzeba ;p mam bardzo ogarniety crew do mastermindow i ellite challenge wiec jak ktos szuka i chce sprawdzic czy sie nadaje podbijac do mnie ziomeczki!
      dzisiaj bede robil masterminda i mam nadzieje ze wszyscy beda na stanowisku to nagram filmik!
      oto jeden z przykladow rozpierduchy
      ---- i jeden filmik z adversary mode -----
      oczywiscie nie bede ograniczony do filmikow tylko z gta v bo planuje na przyszlosc uploadowac filmiki z innych gier i jesli ktos chce jakis filmik na dany temat podbijac do mnie! moj social club name: asnpawcio
    • Brak głównych misji
      Przez spokoziomek91
      Cześć wszystkim  Mam pewien problem. Skończyłem misję w której zatopiłem statek Merryweather, ta w której podkładałem bomby na statku. Obie opcje przejścia misji wykonałem ale nie mam dalej żadnych zadań. Żadna postać ich nie ma. Mam ukończone 35,9% gry kasowałem save zapisywałem przez telefon nic to nie daje, sprawdzałem w telefonie czy mam może typ cichy ale mam normalny. Mam teraz czekać ? Nie mogę do nikogo wykonać telefonu. Dzięki za pomoc !