Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gram już trochę w GTA i chciałbym zostać Prezesem. Mam dwie opcje przy tworzeniu mojego biura. Jedna opcja to kupienie biura (aktualnie jest zniżka więc to dla mnie lepiej) a druga to zostanie prezesem za 1mln hajsu. I tu moje pierwsze pytanie. Co się bardziej opłaca, kupić biuro czy zapłacić ten milion. I gdybym wybrał zapłacenie tego hajsu to będę miał od razu własne biuro czy będę je musiał jeszcze kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MBF1 napisał:

Przeczytałem przed chwilą że Prezesem się staje tylko na 4 godziny... To prawda?

I po czterech godzinach trzeba zapłacić kolejny milion żeby dalej być prezesem?

Pierwsza sprawa jest taka, że źle przeczytałeś. Prezesa masz automatycznie po zakupie biura. VIP'EM zostaję się 4 godziny i ma mniejsze możliwości.

Druga sprawa jest taka, że po czterech godzinach, będąc VIP'EM kończy się i nic po za tym, jeżeli dobrze pamiętam to następnie dostajesz blokadę czasową na 12H.

Trzecia sprawa jeżeli chcesz zostać VIP'EM musisz posiadać mln na swoim koncie i nic po za tym ;) 

Bardziej polecałbym Ci zakup biura, chociaż tego najmniejszego za mln, a następnie zakup średniego, bądź dużego magazynu + masz więcej możliwości, niż VIP.

P.S Jeżeli zdecydujesz się na zakup Biura i magazynu polecam Ci znaleźć dobrą i ogarniętą Ekipę i wykonywać paczki na sesji, wtedy pieniądze, które wydałeś na zakup zwrócą Ci się dwu lub trzykrotnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2016 o 15:46, MBF1 napisał:

Przeczytałem przed chwilą że Prezesem się staje tylko na 4 godziny... To prawda?

I po czterech godzinach trzeba zapłacić kolejny milion żeby dalej być prezesem?

Jak jesteś prezesem to na zawsze będziesz a jak vipem to tylko na 4h 

Edytowane przez Debesciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum