1badej2

[zapowiedź][mta] genius rpg - nowe oblicze rpg!

1 post w tym temacie

I5cXtk7.png

Genius-RPG.pl to nowo powstający projekt na platformie MTA, który na pewno wniesie wiele nowości, obecna scena serwerów RPG polega na tym że wiele schematów jest powielane przez co nie ma żadnej odskoczni każdy serwer wygląda niemal identycznie jedyne co je różni to odmienna szata graficzna. My jednak postaramy się to zmienić i wprowadzić wiele nowości przez co będziecie mogli dobrze bawić się na zupełnie odmiennym serwerze RPG.

Nasze PLANY?
Przede wszystkim wprowadzamy duże zmiany odnośnie samej rozgrywki, chcemy stworzyć takie bardziej hard-RPG, na czym to polega z czym to się je? Już tłumaczę, rozgrywka prowadzona na obecnych serwerach typu RPG wiele nie brakuje do tej z DM, jest jeden wielki chaos głównie mam na myśli tutaj jak kierowcy zachowują się na ulicach prowadząc swoje pojazdy, nie zważają na nic – my jednak chcemy trochę wprowadzić takiego smaczku realizmu i wyeliminować takie sytuacje że inni gracze specjalnie będą taranować często się to kończy płaczem o hajs na naprawę. Jak to wyeliminujemy? Przede wszystkim wprowadzimy system wypadków oraz BW, dzięki temu urozmaicimy grę pogotowia ratunkowego. Co do samego BW nie będziemy się upodabniać do serwerów RolePlay gdzie czekamy 15minut na to aby dalej grać – to jest bezsens my inaczej to rozwiążemy BW będzie trwało 15-30sekund po czym spawnujemy się w szpitalu, myślę że takie rozwiązanie będzie dobre, oczywiście wszystko jest jeszcze do przedyskutowania z graczami. Dodatkowo do systemu pojazdów wprowadzimy coś takiego jak punkty serwisowe, polega to na tym że przy każdej naprawie silnika nalicza nam pkt - ilość ich będzie ograniczona do np. 40 tysięcy po osiągnięciu tego magicznego progu nie będzie można już naprawiać auta, które już będzie się nadawać tylko na złom.

To tylko takie wprowadzenie i pokazanie czytelnikom że się staramy i nie powielamy tych samych schematów jak robią to inni. Kolejną bardzo fajną zmianą którą chcemy wprowadzić to prace – sporo osób pamięta czasy GF'ów czy też samego LSS-RP(co do tego mam parę zastrzeżeń) gdzie robiło się wszystko by dostać się do swojej wymarzonej pracy w której starałeś się z całych sił aby pnąć się po szczeblach kariery i stać na innymi – wiadomo początki bywają trudne gdyż musisz się słuchać osób z wyższą rangą jednakże ciężka praca popłaca i to Ciebie mogą się słuchać. Nie wiem jak Was ale mnie to najbardziej jarało na GF'ach możliwość stania się kimś poprzez ciężką prace, ale wracając do sedna do czego zmierzam? Otóż chcemy wprowadzić prace typu frakcje ale nie tylko te podstawowe typu Policja, Szpital i Straż wiadomo nie każdy lubi w tych frakcjach grać, chcemy to bardziej rozwinąć i udostępnić coś dla każdego, żeby każdej mógł mieć jakąś prace. Mam tu na myśli żeby wprowadzić frakcje prócz tych podstawowych także inne typu: tartak, jakieś rolnictwo, nauka jazdy, taxi etc tylko żeby to nie będzie takie monotonne że np. tylko ścinasz drzewo, zawozisz do magazynu i koniec. Takie prace będą bardzo rozbudowane żeby było mnóstwo możliwości. Nie mamy pewności czy to się dobrze przyjmie ale będziemy mimo wszystko w tym kierunku dążyć. Oczywiście będą też zwykłe prace dorywcze lecz postaramy się zrobić takie ciekawsze, żeby nie były takie monotoniczne że 50 razy jedziesz do tego samego miejsca... Założeń mamy o wiele więcej ale jeszcze za wcześnie by o nich pisać, wszystko po kolei. ;)

Parę ss'ów z postępu prac nad skryptem:

Logowanie/rejestracja:

FLVKQlb.png

Scoreboard:

hAJopGB.png

HUD oraz Panel przedmiotów:

dlTxfm1.png

Oczywiście wszystkie te skrypty są w fazie testowej jak widzicie bez odpowiednich tekstów i nie dopracowane względem wyglądu. Mamy też zrobione inne rzeczy ale o nich dowiecie się wkrótce.

Oczywiście skrypt tworzymy zera, co prawda dopiero zaczynamy przygodę także dużo rzeczy jest jeszcze do zrobienia, nad skryptem pracujemy dopiero jakoś z tydzień, ale codziennie coś się dzieje także myślę że za dwa miesiące może trzy będziemy gotowi do startu ;)

FanPage: https://www.facebook.com/geniusrpgpl/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam ludzi do ekipki.
      Przez Mateusz3101
      Witam, szukam ludzi do stworzenia wspólnej ekipy na PC.
      Wiek +15/16+
      Wymagam TeamSpeak3.

Dopiero co przeniosłem się z ps3 na pc więc nie wymagajcie odemnie dużej wiedzy na temat sterowania
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/mrmatek11
      Ps. mam 42 lvl.
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 100 
    • OGARNIECI LUDZIE - DOBRE CREW
      Przez asnpawcio
      Witam rodakow! 
      tak bylem ciekawy czy jest jakiekolwiek forum dotyczace gta v po za socialclub i ciesze sie ze znalazlem
      Ogolnie mieszkam w usa i od jakiegos czasu zaczolem uploadowac filmiki na youtube z gta v i domyslam sie ze nikt nie widzial moich filmikow poniewaz
      moja gra jest w jezyku angielskim i planuje na bierzaco uploadowac filmiki z roznych adversary mode badz review nowych samochodow itd.
      i oczywiscie miedzy innymi rozpierduchy na serwerach jesli jest potrzeba ;p mam bardzo ogarniety crew do mastermindow i ellite challenge wiec jak ktos szuka i chce sprawdzic czy sie nadaje podbijac do mnie ziomeczki!
      dzisiaj bede robil masterminda i mam nadzieje ze wszyscy beda na stanowisku to nagram filmik!
      oto jeden z przykladow rozpierduchy
      ---- i jeden filmik z adversary mode -----
      oczywiscie nie bede ograniczony do filmikow tylko z gta v bo planuje na przyszlosc uploadowac filmiki z innych gier i jesli ktos chce jakis filmik na dany temat podbijac do mnie! moj social club name: asnpawcio
    • Brak głównych misji
      Przez spokoziomek91
      Cześć wszystkim  Mam pewien problem. Skończyłem misję w której zatopiłem statek Merryweather, ta w której podkładałem bomby na statku. Obie opcje przejścia misji wykonałem ale nie mam dalej żadnych zadań. Żadna postać ich nie ma. Mam ukończone 35,9% gry kasowałem save zapisywałem przez telefon nic to nie daje, sprawdzałem w telefonie czy mam może typ cichy ale mam normalny. Mam teraz czekać ? Nie mogę do nikogo wykonać telefonu. Dzięki za pomoc !