Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

[zapowiedź][mta] genius rpg - nowe oblicze rpg!


1badej2

Rekomendowane odpowiedzi

I5cXtk7.png

Genius-RPG.pl to nowo powstający projekt na platformie MTA, który na pewno wniesie wiele nowości, obecna scena serwerów RPG polega na tym że wiele schematów jest powielane przez co nie ma żadnej odskoczni każdy serwer wygląda niemal identycznie jedyne co je różni to odmienna szata graficzna. My jednak postaramy się to zmienić i wprowadzić wiele nowości przez co będziecie mogli dobrze bawić się na zupełnie odmiennym serwerze RPG.

Nasze PLANY?
Przede wszystkim wprowadzamy duże zmiany odnośnie samej rozgrywki, chcemy stworzyć takie bardziej hard-RPG, na czym to polega z czym to się je? Już tłumaczę, rozgrywka prowadzona na obecnych serwerach typu RPG wiele nie brakuje do tej z DM, jest jeden wielki chaos głównie mam na myśli tutaj jak kierowcy zachowują się na ulicach prowadząc swoje pojazdy, nie zważają na nic – my jednak chcemy trochę wprowadzić takiego smaczku realizmu i wyeliminować takie sytuacje że inni gracze specjalnie będą taranować często się to kończy płaczem o hajs na naprawę. Jak to wyeliminujemy? Przede wszystkim wprowadzimy system wypadków oraz BW, dzięki temu urozmaicimy grę pogotowia ratunkowego. Co do samego BW nie będziemy się upodabniać do serwerów RolePlay gdzie czekamy 15minut na to aby dalej grać – to jest bezsens my inaczej to rozwiążemy BW będzie trwało 15-30sekund po czym spawnujemy się w szpitalu, myślę że takie rozwiązanie będzie dobre, oczywiście wszystko jest jeszcze do przedyskutowania z graczami. Dodatkowo do systemu pojazdów wprowadzimy coś takiego jak punkty serwisowe, polega to na tym że przy każdej naprawie silnika nalicza nam pkt - ilość ich będzie ograniczona do np. 40 tysięcy po osiągnięciu tego magicznego progu nie będzie można już naprawiać auta, które już będzie się nadawać tylko na złom.

To tylko takie wprowadzenie i pokazanie czytelnikom że się staramy i nie powielamy tych samych schematów jak robią to inni. Kolejną bardzo fajną zmianą którą chcemy wprowadzić to prace – sporo osób pamięta czasy GF'ów czy też samego LSS-RP(co do tego mam parę zastrzeżeń) gdzie robiło się wszystko by dostać się do swojej wymarzonej pracy w której starałeś się z całych sił aby pnąć się po szczeblach kariery i stać na innymi – wiadomo początki bywają trudne gdyż musisz się słuchać osób z wyższą rangą jednakże ciężka praca popłaca i to Ciebie mogą się słuchać. Nie wiem jak Was ale mnie to najbardziej jarało na GF'ach możliwość stania się kimś poprzez ciężką prace, ale wracając do sedna do czego zmierzam? Otóż chcemy wprowadzić prace typu frakcje ale nie tylko te podstawowe typu Policja, Szpital i Straż wiadomo nie każdy lubi w tych frakcjach grać, chcemy to bardziej rozwinąć i udostępnić coś dla każdego, żeby każdej mógł mieć jakąś prace. Mam tu na myśli żeby wprowadzić frakcje prócz tych podstawowych także inne typu: tartak, jakieś rolnictwo, nauka jazdy, taxi etc tylko żeby to nie będzie takie monotonne że np. tylko ścinasz drzewo, zawozisz do magazynu i koniec. Takie prace będą bardzo rozbudowane żeby było mnóstwo możliwości. Nie mamy pewności czy to się dobrze przyjmie ale będziemy mimo wszystko w tym kierunku dążyć. Oczywiście będą też zwykłe prace dorywcze lecz postaramy się zrobić takie ciekawsze, żeby nie były takie monotoniczne że 50 razy jedziesz do tego samego miejsca... Założeń mamy o wiele więcej ale jeszcze za wcześnie by o nich pisać, wszystko po kolei. ;)

Parę ss'ów z postępu prac nad skryptem:

Logowanie/rejestracja:

FLVKQlb.png

Scoreboard:

hAJopGB.png

HUD oraz Panel przedmiotów:

dlTxfm1.png

Oczywiście wszystkie te skrypty są w fazie testowej jak widzicie bez odpowiednich tekstów i nie dopracowane względem wyglądu. Mamy też zrobione inne rzeczy ale o nich dowiecie się wkrótce.


Oczywiście skrypt tworzymy zera, co prawda dopiero zaczynamy przygodę także dużo rzeczy jest jeszcze do zrobienia, nad skryptem pracujemy dopiero jakoś z tydzień, ale codziennie coś się dzieje także myślę że za dwa miesiące może trzy będziemy gotowi do startu ;)

FanPage: https://www.facebook.com/geniusrpgpl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum