3 posty w tym temacie

Wreszcie gimbo-forum.pl przestaje istnieć :-)

gimboforum.png

4 osoby lubią to

Na początku kilka lat temu to było nawet ok. Zawsze coś się znalazło i aktywność była. Z czasem gimbusiarnia zniszczyła porządek, a sama administracja nie chciała chyba ratować tego forum skoro wdawała się w konflikty i była niemiła. Powiem tak. Płakać nie będę. :D

1 osoba lubi to

Też tam miałem tam konto i promowałem Ekipę Toster do czasu jak zaczęli robić do mnie podjazdy. Tak samo potraktowali @ViniPlay. Czego można było się spodziewać jak administracja to dzieciaki z dziwnymi odruchami. To się musiało tak skończyć. Nawet chcieli kupić od mnie domenę gtaforum.pl bo gta-five.pl było nie przyszłościowe bo GTA 6 już nie będzie "five". Na wzór gta-series.com zmałpowali gta-series.pl. Jakim trzeba być mózgiem żeby taki plagiat odwalać.

3 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupie Konto Do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam