Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w regulaminie napisane jest ze na zebranie kwoty mamy 24h, Czyli np, jak wiem że o 17 wejdę na sesję(o ile będzie i się uda wejść) ale będę musiał pilnie wyjść to mogę dołączyć potem na kolejną sesję by dozbierać jeszcze trochę $?  Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Hype napisał:

Mam pytanie w regulaminie napisane jest ze na zebranie kwoty mamy 24h, Czyli np, jak wiem że o 17 wejdę na sesję(o ile będzie i się uda wejść) ale będę musiał pilnie wyjść to mogę dołączyć potem na kolejną sesję by dozbierać jeszcze trochę $?  Z góry dziękuję za odpowiedź

tak jak o 17 wejdziesz i nie uzbierasz 100 mln bo będziesz musiał wyjść nie usuwaj wtedy konta sypiącego ze znajomych i wejdź na sesje o 19 żeby żeby dozbierać resztę pieniędzy i dopiero wtedy usuń ze znajomych konto sypiącego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo  Hej Namo, chciałbym za jakieś dwa trzy dni zakupić modowane konto, Lecz chciałbym zapytać bo nie widziałem tego nigdzie, czy konta modowane mają to pierwsze ostrzeżenie ( tnz. to o resecie postaci ) już za sobą czy nigdy tego nie było? Czy konto jest czyściutkie jakby nowo kupione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Namo napisał:

Co kurwa?

Chodzi o to, że czasem za to, że zbierze się hajs z dropu od jakiegoś randomowego moddera, to dostaje się takie jakby ostrzeżenie .. Ban na 30 dni i reset. I moje pytanie jest takie, czy te konta przechodziły takowy reset, czy są to konta takie jak prosto po kupnie ( tyle, że zmodowane ) ... I czy po kupnie jedno konto przeznaczone jest tylko dla jednej osoby. ( często na allegro jak sprzedają konta to np. jedno konto dla pięciu osób )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Namo napisał:

Ty jesteś niemiły, zamiast przeczytać treść tematu w którym zadajesz zjebane pytania to wolisz grać innym na nerwach. Matkę też tak wkurwiasz gówniaku?

"gówniaku", o jezu, widać powiedzenie "im starszy tym głupszy" się sprawdza.. Tak się składa, że już od 10 lat nie mieszkam z mamą.. :) Więc pozdrawiam. Każdy ma prawo się pomylić, źle zrozumieć etc.. A ty odrazu wyzywasz. masz chłopie z 35-36 lat a zachowujesz się jak jakiś gimbus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Liqa Madiq napisał:

już od 10 lat nie mieszkam z mamą..

to powód do dumy

4 minuty temu, Liqa Madiq napisał:

Każdy ma prawo się pomylić, źle zrozumieć etc..

to lepiej uważaj na siebie bo jeszcze zrobisz dziecko jakiemuś murzynowi przez pomyłkę

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum