Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Namo napisał:

Za pyskowanie już nie masz.

A pokaz mi gdzie pyskuje? Co mam byc utulny i skakac jak rozkażesz? Jezeli nie dodajesz mnie znow dfo money lobby to poprosze zwrot pieniazkow na konto za niewywiazanie sie z umowy jaka zawarlismy poprzez zaplate za money lobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrChudzik napisał:

Co mam byc utulny i skakac jak rozkażesz?

A ja mam być i skakać koło ciebie?

6 minut temu, MrChudzik napisał:

poprosze zwrot pieniazkow

Wypierdalaj. A te pieniążki dam menelowi który codziennie grzebie w śmietniku u mnie pod firmą a nie takiemu cwaniakowi jak ty.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Namo napisał:

A ja mam być i skakać koło ciebie?

Wypierdalaj a te pieniążki dam menelowi który codziennie grzebie w śmietniku u mnie pod firmą a nie takiemu cwaniakowi jak ty.

No tak, zaufac cheaterowi. Oszust zawsze bedzie oszustem. Wez sobie te 20 zl, ja od nich nie zbiednieje. Jestescie zwyklymi oszustami. Moglbym sie bawic w policje za takie cos, ale szkoda mi nerwow. 

I nauczcie sie szacunku do innych i rzetelnej, merytorycznej rozmowy bo Macius sobie nie poradzil i wezwal strasznego pana Mikolaja Zycha, ktory robi porzadki karzac innych, ktorzy maja swoje zdanie. Wypchaj sie tymi papierkami. Zlodzieju!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MrChudzik napisał:

o Macius sobie nie poradzil i wezwal strasznego pana Mikolaja Zycha, ktory robi porzadki karzac innych, ktorzy maja swoje zdanie. Wypchaj sie tymi papierkami. Zlodzieju!!

Słuchaj cieciu malinowy. Nikogo nie wołałem, ja skończyłem rozmowę z tobą bo nie mam zamiaru gadać z takim dałnem jak Ty :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciek napisał:

Słuchaj cieciu malinowy. Nikogo nie wołałem, ja skończyłem rozmowę z tobą bo nie mam zamiaru gadać z takim dałnem jak Ty :D

@Maciek Dobrze mu powiedziałeś nie pozwalajcie sobie żeby jakiś typek do was pyskował mógł siedzieć cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrChudzik a czego Ty sie spodziewales? Przeciez GTAForum i ekipa Toster to poziom gimnazjum, to i odzywki są chamskie. Namo i chyba jeszcze jeden typ to jedyni którzy mają tam zaliczoną mutację glosu. Grzecznie zapytales ale uznali, ze pyskowales - hahah, kompleks wladzy im sie udziela to jasnie krol Cie zablokowal. Same dzieciaki. A że oszusci dodatkowo... moze dlatego nikt ich nie lubi (poza cheaterami z gimnazjum ofc) i maja tyle hejterow? Nie no skad, co ja gadam ;)

nastepnym razem kup przez allegro, chociaz negatywa bedziesz mogl wystawic

Edytowane przez KapitanOczywisty
allegrowy pomysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

@MrChudzik a czego Ty sie spodziewales? Przeciez GTAForum i ekipa Toster to poziom gimnazjum, to i odzywki są chamskie. Namo i chyba jeszcze jeden typ to jedyni którzy mają tam zaliczoną mutację glosu. Grzecznie zapytales ale uznali, ze pyskowales - hahah, kompleks wladzy im sie udziela to jasnie krol Cie zablokowal. Same dzieciaki. A że oszusci dodatkowo... moze dlatego nikt ich nie lubi (poza cheaterami z gimnazjum ofc) i maja tyle hejterow? Nie no skad, co ja gadam ;)

nastepnym razem kup przez allegro, chociaz negatywa bedziesz mogl wystawic

Jak masz problem to zrób lepszą ekipe 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KapitanOczywisty napisał:

nastepnym razem kup przez allegro, chociaz negatywa bedziesz mogl wystawic

Właśnie, tu nie Allegro. Tutaj nikt @MrChudzik nie będzie znosił twojego pyskowania żeby tylko negatywa nie dostać :-) Odpierdalasz jakieś jaja, lecisz.

2 godziny temu, KapitanOczywisty napisał:

moze dlatego nikt ich nie lubi

Ekipa Toster to nie zupa pomidorowa żeby ją lubić. Jak kiedyś będziemy robić jakąś akcję charytatywną to to będzie przebłysk, że chcemy że ktoś nas lubił ale wątpię :-)

49 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

nie odbylo sie ktores Money Lobby z planowanych w grafiku

Do tej pory z money lobby skorzystało ponad 120 graczy od ponad 3 tygodni. Rzadko się zdarza żebyśmy robili zrzut hajsu idealnie o zaplanowanych godzinach i mimo tego nikt nie przyszedł sapać jak cwaniaczek powyżej. Jak ktoś ma syndrom szeryfa to jest eliminowany z takich akcji jak jabanie Rockstar.

  • Lubię to 3

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum