1 post w tym temacie

Dlaczego dostałem bana na TS3 od Namo? 

You are banned permanently. Reason: "przywódca"

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Pytanie o firmie
      Przez lewangangsta
      Dlaczego jak sprzedam towar o wartości 325 tys a potem patrzę wartos magazynu to jest tylko 50 k ?
    • Sprzedaż GTA V w styczniu 2017
      Przez Namo
      Brytyjski UKIE Games Charts zaprezentowało wyniki sprzedaży pudełkowego GTA V w dniach od 8 do 14 stycznia 2017 roku. Przez ostatnie 8 tygodni czołówkę sprzedaży zajmowała strzelanka Call of Duty: Infinite Warfare. Niektóre serwisy branżowe przedstawiają ten przypadek jako sukces. Nic bardziej mylnego, to jest żenujące, do wycieczki po pudełkowe Grand Theft Auto V zmusiła Brytyjczyków fala banów jaka przetoczyła się w międzyświąteczny tydzień. Oberwało się nawet tym co nie oszukiwali grze. Nie trzeba daleko szukać przykładu, Money Lobby nadal działa a R* dalej nie może nic zrobić z nieautoryzowanym hajsem w GTA Online. Podczas gdy wielu "rusków" lata po sesji na godmode to ci uczciwi, zakochani w sesjach swobodnych muszą kupować kolejną kopię gry i wbijać statystyki od nowa.
      #JebaćRockstar
    • Bot na social club
      Przez Agent007
      witam, mam pytanie czy instnieje mozliwośc stworzenie takiego bota który automatycznie wysle wiadomośc prywatną do wszystkich członków ekipy?
    • najszybszy motor
      Przez nygus
      witam tak jak w tytule mam pytanie odnośnie motorów bo jak wiemy ostatnie aktualizacje wprowadziły nam pare nowych maszyn i nurtuje mnie pytanie która z nich jest obecnie najszybsza? rzecz jasna biorę pod uwagę też motory które już od dawna są w gta online, jeśli wiecie który motorek jest najszybszy, byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz
    • Niesłuszny ban
      Przez Damian Górski
      Dostałem bana za nic. Gram z kolegami napad a tu nagle ban na 1 miesiąc nawet nie wiem za co. Może mi to ktoś wytłumaczyć. Dzwoniłem do saportu a oni nic.