5 postów w tym temacie

Chcesz przenieść save'a z PS3 na PC, czy zmodować konto na PS3 i przenieść na PC ? Bo ta opcja została wyłączona.

Cytat

Co nie zostanie przeniesione:

• Zakupiona w grze gotówka, która nie została jeszcze wydana, nie zostanie przeniesiona na inną rodzinę konsol (np. z Xbox 360 na PlayStation®4).
  • Opublikowane listy gier i zaznaczone listy gier będą niedostępne po transferze na inną rodzinę konsol (np. z Xbox 360 na PlayStation®4).
  • Transfer nie obejmuje rankingów, rekordów świata i rekordów osobistych.
  • Zdjęcia Snapmatic w grze. Wszystkie zdjęcia będą dostępne za pomocą strony Social Club.

Ograniczenia transferu:

• Transfer danych z GTA Online to specjalna usługa w GTA V, która może być niedostępna dla niektórych użytkowników i może nie być dostępna stale. Może zostać anulowana z zachowaniem 30-dniowego okresu powiadomienia, zmodyfikowana lub oferowana na zmienionych zasadach.
  • Transferu można dokonać jedynie pomiędzy kontami posiadanymi przez tego samego gracza. Transfer może zostać odrzucony, zmodyfikowany bądź cofnięty, jeśli gracz lub transfer narusza wymagania dotyczące transferu, warunki korzystania z usługi bądź postanowienia licencji użytkownika końcowego.
  •  

Pozdrawiam.

Dnia 12.10.2016 o 14:25, Namo napisał:

Nie ma opcji.

Jeżeli, nie chce modować konta, to nie ma sensu wprowadzać w błąd ;)

1 godzinę temu, kizug17 napisał:

przenieść postępy z trybu fabularnego

Chodzi ci o przeniesienie seyjwa? Raczej nie, nie są to kompatybilne systemy. Możesz pobrać gotowego sejwa trybu fabularnego GTA V na PS4.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Import/export cooldown
      Przez mdradek
      Siema. Jak jest w przypadku cooldowna po sprzedaży samochodu? Chodzi mi o to, czy mogę się udać do drugiego garażu i dokonać kolejnej sprzedaży? Czy licznik obowiązuje globalnie? Nie wiem czy inwestować w kolejny magazyn pojazdów, czy jest po prostu sens.
    • Przenoszenie postaci
      Przez kikimistrz
      Mozna przenisc postać z social club bo mam wersje pudełkową na steam jak bym kupił gta na steamie  to moge przeniesc  ?