Nwojsiat

Glitch na nieśmiertelność w GTA Online

8 postów w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników Playstation 4 mam do pokazania jednego glitcha , którego odkryłem sam zupełnie przypadkowo.Daje on wielką pomoc przy zadaniachvip-a , zapełnianiu magazynu lub uzupełnianiu zasobów w wytwórniach .Znajduje się on przy vespucci.

1. glitch.jpgW lokalizacji , która znajduje się na obrazku ,po stronie zachodniej znajduje się parasol .
  2. Należy wejść na niego i ruszyć w stronę "ściany" (która jest bez tekstury).
  3. Następnie gdy będziemy w rzekomej ścianie będzie trzeba ruszyć w lewą stronę, będziemy w tedy stać na chodniku pod ziemią (jest to również dobra kryjówka).
  4. Trzeba być w tej lokacji około 5 minut ,po upłynięciu czasu trzeba wyskoczyć pod mapę .
  5. W tym momencie "godemode" jest gotowy.

( Nie zawsze wychodzi ), jeśli komuś będzie się chciało to niech sprawdzi czy ten glitch działa na innych platformach."Godemode" wygląda tak ,że jest się jakby w trybie pasywnym ale można odpalać akcje typu poszukiwanie vip-a , łowca głów itp.

2 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Modowane konto na p4
      Przez danko8907
      Siema
      Chciałbym kupic modowane konto na ps4  
      I jaka bedzie tego cena ? 
    • MODDING
      Przez rAzEET
      Witam
      Kupię konto GTA Online [PS4], może być modowane, minimum 125 lvl, odblokowane samchody, helikoptery, samoloty, bronie, ubrania, tuning itp. 
    • Gracze konsolowi PS4 ?
      Przez fishu91
      Cześć czy są aktywni gracze konsolowi na platformie ps4 ? Jestem ogolnie nowy w temacie gdyby ktoś mial ochote pograc zapraszam piszcie nick na TS3 ten sam