13 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Działa xD O czym ty piszesz?

Edytowano przez purplek
1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Sprzedam konto PS4
      Przez WeeD
      Sprzedam konto PS4.
      Konto posiada:
      -8000 lvl
      -60mln
      -5 pełnych garaży
      -wszystkie pojazdy PEGASUS
      -max staty
      -najdroższy jacht
      -możliwość zmiany nicku
      Nie ma możliwości dostania bana bo gram juz na tym koncie ponad rok i nie dostałem
      Cena do ustalenia priv

• Problemy z sesją w gta online
      Przez Verges
      Mam problem w gta online odnośnie sesji. Bardzo często ładuje mnie do sesji bez graczy a gdy już załaduje mnie do graczy to po jakiś 5 minutach sesja robi się pusta. Taki problem miałem już wcześniej ale było to raz na jakiś czas a od pewnego czasu zaczęło mi tak robić przez cały czas. Komputer bezpośrednio przez kabel podpięty, internet od UPC średnio 16ms pingu, 231mb/s downloadu i 19,49mb/s uploadu. Zdarza się też że podczas ładowania do online w ogóle mnie nie załaduje i wywala do singleplayera.
    • Ponowna aktywacja
      Przez polares13request
      Witam otóż 4 miesiące temu załapałem bana permamentnego w gta online za cheaty ale mniejsza z tym niedługo planuje kupić nowe gta 5 i teraz takie pytanie. Czy przy aktywacji następnego kodu musze odinstalowac gre i nowe konto czy jak bo nie jestem przekonany do końca w jaki sposób mam to zrobić.
    • Uruchamianie GTA V bez modów
      Przez FreeZe
      Witam, otóż mam problem. Mam 2 foldery z grą GTA V. Jeden z modami, drugi bez, lecz gdy uruchamiam grę z folderu bez modów to ona i tak się odpala z modami. Być może launcher gry bierze pliki z drugiego folderu, gdyż folder bez modów jest kopią foldera z modami, lecz z usuniętymi modyfikacjami. Proszę o pomoc
    • Uruchomienie gry na trzech monitorach
      Przez OjcovskyPL
      Cześć witam. Jestem tu nowy i już mam jedną sprawę do was może akurat ktoś się spotkal z takim problemem. Posiadam kartę graficzna GTX 960 i trzy monitory LG E2242. Chciałbym uruchomić GTA V na tych trzech monitorach i tutaj jest moje pytanie. Otworzenie w trybie okienkowym i rozciagniecie to na 3 monitory nie wchodzi w grę gdyż okienka nie da się rozciągać. Fullscreen odpada gdyż gra włącza się wtedy tylko na jednym monitorze. Wiem ze jest takie narzędzie jak NVIDIA Surround która łączy trzy monitory w jeden a gra wykrywa wtedy jeden duży monitor o rozdzielczości np 5760x1080. Wszystko byłoby ok gdyby nie to ze przy włączeniu NVIDIA Surround monitory wygaszaja sie i nie ma sygnalu. Aby to cofnąć musiałem przywrócić system gdyż po restarcie wciąż byl włączony Surround i od razu wygaszal s ie ekran. Jakieś sugestie? Wieczorem zrobię kopie zapasowe systemu i będę kombinował dalej zz tym Surroundem Ale może wy macie jakieś rozwiązanie jak np odblokować okienko zeby mozna było je rozciagac czy coś. Pozdrawiam