trzy-PALCE W NATALCE

Kto zmoduje lub da zmodowane konto za 20 psc

1 post w tym temacie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Ekipa na PC (do wszystkiego)
      Przez Shiizaku
      Jak w temacie, szukam ekipy do:
      -klubu motocyklowego
      -napadów
      -zadania z autami/towarami 
      -iiiii oczywiście do wszystkiego rodzaju rozrywki 
      Przydałoby się żebyś miał(a) przynajmniej te 16 lat oraz ts
      Jak coś zapraszać: Shiizaku <-- Nick w Social
    • Gra popsuła się w 3 dni
      Przez grochun
      Kilka dni temu grałem sobie elegancko w GTA V, dzisiaj chcę odpalić i wyskakuje mi informacja na samym początku przy włączaniu się gry, że "program przestał działać" i mam napisane żeby ponowić albo wejść w tryb awaryjny i zredukować ustawienia graficzne. Ok, wchodzę w awaryjny, gra się odpala, zmieniam ustawienia na takie, na których grałem zawsze, od premiery, gra mówi że muszę ją zrestartować żeby zapisać ustawienie i po zrestartowaniu znowu błąd wyskakuje. Co jest? Przecież nie dalej jak 3, 4 dni temu wszystko było ok, a teraz nagle źle? Ogólnie to nawet jak dam niskie ustawienia, ale zrestartuje grę, to i tak mam ten błąd. Nie instalowałem żadnych modyfikacji, w ogóle nie ruszałem gry od kilku dni. Ma ktoś jakiś pomysł? Da się to obejść bez konieczności przeinstalowania? Bo jak sobie przypomnę ten czas z płytami, a do tego jeszcze patche, to odechciewa się grać
    • Wczytywanie trybu fabularnego bez końca
      Przez Nygas123
      Witam mam problem z gta v pobrałem z pirata ale wszystko ładnie działa skończyłem grać wieczorem i wyłączyłem przyciskiem od pc a nie pierwsze gre potem pc i nastepnego dnia wchodze i odpalam gta v i wczytywanie trybu fabularnego bez końca nie wiem co zrobić mam 80% gry więc chce ją przejść do końca prosze o pomoc błagam. Reinstall też nie działał HELP!!
    • Modowane konto na p4
      Przez danko8907
      Siema
      Chciałbym kupic modowane konto na ps4  
      I jaka bedzie tego cena ?