Namo

oferuję Menyoo Authority za Paysafecard

40 postów w tym temacie

Menyoo to jeden z najlepiej ogarniętych cheatów do GTA Online. Jego najnowsze wydanie nosi nazwę Authority. Nielimitowany dostęp do tego rozwiązania kosztuje 10 USD a opłacić go można tylko przez Paypal co uniemożliwia niektórym graczom posiadanie go. Często pytany jestem czy mogę kupić dostęp do forum Menayoo za Paysafecard.

Od dziś jest taka możliwość. Za 20 EUR opłacone przez Tipeeestream za pomocą Paysafecard kupię Ci dostęp do forum.

menyoo.png

Zanim opłacisz zamówienie załóż wpierw konto na Menyoo.org. Będziesz potrzebował nick który musisz podać w formularzu jako wpłacający.

twoj nick.png

W Wiadomości podaj również info, że chodzi o Menyoo. Jak tylko będę przy komputerze kupię Ci dostęp w formie giftu do działu z którego możesz pobrać tego cheata.

nick menyoo.png

3 osoby lubią to

czy można za to dostać bana jeżeli się nie włącza god modów itd tylko gra się normalnie? czy jak się zainstaluje moda to nie ma to znaczenia i zawsze można mieć bana?

Jak nie będziesz sypał hajsu u dawał się we znaki na sesji to nie będziesz miał bana. Cheaty trzeba używać z głową a nie dać się przyłapać na używaniu.

@Namo dzięki za szybką odpowiedź :)
no dobra, załóżmy że gram sobie i normalna spina z jakimś graczem i on mnie zgłasza np za utrudnianie gry, to jak wygląda sprawa ze sprawdzeniem konta? bo wiesz tak naprawde niewiadomo kiedy ktoś mi da report a zycie jest zyciem zwłaszcza w gta :D 

Przed chwilą, MrKubek napisał:

jak wygląda sprawa ze sprawdzeniem konta?

Nie ma czegoś takiego. To algorytm oblicza czy należy ci się ban. Działa na zasadzie funkcji random.

czyli wystarczy nie odwalać na god mode i nie respawnować kasy nikomu i jest nie do wykrycia? 

Tak, ja na Menyoo ubrałem dni a nie godziny w GTA i bez bana

ale jeśli chodzi o mnie to mogę sobie dodawać te opcje z mod menu bez ryzyka? czyli specjalne pojazdy bronie itd, zwiększać rp, pieniądze? to jest szyfrowane?

Widać po tym co piszesz, że nie ogarniasz. Nie kupuj, dłużej pograsz w GTA.

nie ogarniam ale próbuję się dowiedzieć co mogę a co nie mogę, jeżeli nie chcesz odpisywać (rozumiem) możesz dać mi jakiś link żebym ogarnął jak to działa :D

Już namo mają tą opcje

-Gift Cards-
1. G2A Gift Cards ($10)
2. OpSkins Gift Cards ($10)
3. Steam Wallet Code ($10)
4. Amazon Gift Cards ($10)
5. Battle.net Gift Cards ($10)
6. PlayStation Network Cards ($10)

-Alternative Payment Methods-
1. PaySafecard Code ($10)
2. Bitcoins ($10)
3. Skrill ($10)
4. Csgo Keys (6)
5. Csgo Skin (value $11-14 ~ 1 Skin only)
6. H1z1 King Of the Kill Skins (value $11-14 ~ 1 Skin only)
7. Webmoney (WMZ) - (New)

39 minut temu, KrystixPompa napisał:

sa teraz bardzej wykrywalne

Są tak samo wykrywalne jak zawsze, idiota zawsze dostanie bana.

40 minut temu, KrystixPompa napisał:

fala banow

Głównie za siriusy i inne darmowe gówna bany poleciały.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Problem z shark card
      Przez VeXo
      Chcialem sobie kupić shark carda przez psc, gdy wszystko wpisze i potwierdzam zakup ładuje mi się coś i pisze że zostane przekerowany do storyny psc ale żadna strona mi się nie otiwiera  Co zrobić
    • I7-3770k + asus p8 h61-m + 8 gb ram
      Przez Namo
      Procesor I7-3770K z płytą główną Asus P8 H61-M LE R2.0 i kością 8 GB RAM wraz z chłodzeniem.
      Cena 1200 zł

• Ban za nic
      Przez Opel
      czesc mam pytanie bo dostalem bana jakies 2,5-3 tyg temu na 1 mesiac czyli do 4 kwietnia i dopiero zacyznalem grac i nie wiedzialem za co dostalem i sie odnosze tutaj bo dzwonilem tak jakby "rockstara" i mowili ze oni nic nie moga zrobic i nie wiem co zrobic jak odstane nastepnego bana na zawsze za nic ponownie a raportowanie to gowno daje.
    • Jak dzielić zyski w organizacji?
      Przez KAMom
      Czy da się dzielić zyski w organizacji GTA online? Jeżeli sprzedaje samochody to chce, żeby członkowie mojej ekipy też dostawali pieniądze. Czy można to gdzieś ustawić?