Arpel

Ekipa do napadów i luźnej gry.

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Cześć szukam jakiejś ekipy do robienia napadów i luźnej gry na pc.

Lvl: 33 (rośnie) 

Wiek: 13 (nie mam mutacji) nie pasuje to nie piszcie, bo nie uwierzę że każdy z was przestrzegał PEGI.

W razie czego mam: ts3, skype, discord, mumble

Piszcie na dole w odpowiedziach

Edytowano przez Arpel

Napisano (edytowany)

Cześć. Jak jesteś zainteresowany graniem to  możemy porozmawiać  na priv.

Edytowano przez Adrian08012
1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

edzioMonster na social clubie

dodaj mnie, razem z kolegą szukamy ekipy :)

mamy swój ts3. 

Edytowano przez vessux96

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Sprzedaż GTA V w styczniu 2017
      Przez Namo
      Brytyjski UKIE Games Charts zaprezentowało wyniki sprzedaży pudełkowego GTA V w dniach od 8 do 14 stycznia 2017 roku. Przez ostatnie 8 tygodni czołówkę sprzedaży zajmowała strzelanka Call of Duty: Infinite Warfare. Niektóre serwisy branżowe przedstawiają ten przypadek jako sukces. Nic bardziej mylnego, to jest żenujące, do wycieczki po pudełkowe Grand Theft Auto V zmusiła Brytyjczyków fala banów jaka przetoczyła się w międzyświąteczny tydzień. Oberwało się nawet tym co nie oszukiwali grze. Nie trzeba daleko szukać przykładu, Money Lobby nadal działa a R* dalej nie może nic zrobić z nieautoryzowanym hajsem w GTA Online. Podczas gdy wielu "rusków" lata po sesji na godmode to ci uczciwi, zakochani w sesjach swobodnych muszą kupować kolejną kopię gry i wbijać statystyki od nowa.
      #JebaćRockstar
    • Czy mogę mieć więcej niż 1 konto na jednym kluczu gry?
      Przez Cap
      Więc mam problem. Dostałem drugiego bana. Ten był permanentny. Wszystko przez to że zainstalowałem GTA V w plikach lokalnych (tak... pliki gta luzem leżały wśród innych gier i folderów). Postanowiłem założyć nowe konto. Teraz rodzi się jedno pytanie, Czy potrzebuje od nowa kupić grę by zrobić nowe konto, czy nie. Jeśli nie to czy jest jakiś sposób na odbanowanie (Konto z setnym lv, jachtem, firmą i najlepszym mieszkaniem) ?
    • GTA V Cena
      Przez Namo
      Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.
      Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.
      Klucz GTA V na Steam - najdroższy
      Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena
      Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam
      Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Modowane konto GTA Onlline za 40 zł na którym masz 190 lvl i prawie miliard $$$.

• Jak zrobić dwa foldery do online i zwykłego żeby wszystko działało ?
      Przez Czuofiek
      Mam pytanie jak zrobic zeby miec dwa foldery jeden do online jeden z modami, zeby to dzialalo jak to zrobic ?
    • *SecuroServ* Jak zwiększyć premię?
      Przez Pi00tr3k1
      Siema, jestem tu nowy. Miło mi. Mam pewien problem w GTA Online, mianowicie kumpel został szefem securo i chcemy porobić misje. W jaki sposób może zwiększyć mi bonus do wypłaty? Na ten moment dostaję tylko 5k$/15min + misje. Kiedyś miałem sytuację, że ktoś chciał dodać mnie do organizacji i oferował bodajże 10 czy 20%. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!