7 postów w tym temacie

gta-5_Open.jpg

Według nieoficjalnych informacji, Rockstar zamiast wydawać DLC fabularne, woli inwestować w tryb online i ma zamiar wypuścić 3 płatne dodatki, które mają wprowadzić wątek fabularny w trybie online. Byłoby to bardzo ciekawe posunięcie twórców tej kultowej gry. Każdy wie że tryb online przynosi im najwięcej dochodu bo aż 700 milionów dolarów netto w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Głównie chodzi o karty SHARK oraz nowe klucze do gry. Oczywiście my Polacy kombinujemy jak tylko się da, żeby nie płacić za karty SHARK. Ale w krajach gdzie są normalne zarobki dla przeciętnego dorosłego wydanie $80 to nie jest majątek. Ale wróćmy do tematu. Oto tytuły nowych dodatków:

1. płatny dodatek nr. 1 - North Yankton i Liberty City; premiera we wrześniu 2017 roku
  2. płatny dodatek nr. 2 - San Fierro i Las Ventures; premiera w październiku 2018 roku
  3. płatny dodatek nr. 3 - Vice City, najwcześniej w 2020 roku

Można spokojnie stwierdzić, że na pewno dostaniemy nowe miasta w trybie online. Koszt każdego dodatku ma wynosić tyle samo co nowy klucz w dniu premiery. W między czasie Rockstar da nam nowe bezpłatne DLC. Będą miały na celu wprowadzenie nowych, aut, mieszkań, bądź też możliwości kupowania policyjnych aut. Czyżby Rockstar planował w między czasie wypuścić DLC związane z pościgami policyjnymi. Czas pokaże, ale być może jeszcze w tym miesiącu dostaniemy nowe rozszerzenie, które będzie nawiązywać do wyścigów samochodowych. Mają dodać nowe opcje tuningowe i nowe trasy wyścigowe. Prawdziwa gratka dla miłośników tuningu i nielegalnych wyścigów.

Informacja o tym, że Rockstar postanowił bardziej położyć nacisk na tryb online i całkowicie odstawić na bok tryb fabularny może niektórych z was trochę zasmucić i zniesmaczyć. A informacja jako, że ostatni płatny dodatek ma mieć premierę dopiero w 2020 roku oznaczałaby, że premiera GTA 6 o ile oczywiście dojdzie do takiej, przeciągnie się o kilka dobrych lat.

4 osoby lubią to

Podobno ma też wejść DLC jak z Sims 3, będzie można kupić zwierzaka sobie :) 

3 osoby lubią to

19 godzin temu, MateuszUstrzyki napisał:

Podobno ma też wejść DLC jak z Sims 3, będzie można kupić zwierzaka sobie :) 

Mogliby też przy okazji wtedy dać większą ilość zwierząt w grze, chodzi mi dokładniej o to że NPC na ulicach by chodzili z psami, lub po prostu same psy by gdzieś biegały. Żeby było realniej :D przynajmniej mi się wydaję że byłoby lepiej ! 

1 godzinę temu, idecykk napisał:

Mogliby też przy okazji wtedy dać większą ilość zwierząt w grze, chodzi mi dokładniej o to że NPC na ulicach by chodzili z psami, lub po prostu same psy by gdzieś biegały. Żeby było realniej :D przynajmniej mi się wydaję że byłoby lepiej ! 

W kolejnym po dodaniu kupna zwierzaków podobno mają być zwierzęta w swobodnej rozgrywce i będzie można brać udział w polowaniach ( jak w fabularce ) :) 

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Nocne sranie
      Przez Namo
      Poziom spierdolenia gówniaków sięga zenitu, już nie wystarcza "zadymka fiu fiu".

• Pacific standard - finał bez kurumy 2017 - filmik/tutorial !
      Przez beenek
      Hejka, zrobiłem tutorial na youtubie jak przejść finał w Pacific Standard bez użycia glitcha z Kurumą. 

GtaOnlineTV - GTA W AKCJI - Pacific Standard - Napad - Bez Kurumy - update 2017 !
      Pozdrawiam, Krzysiek  !
    • Kolejny gowniany sprzęt czy inna przyczyną?
      Przez xlipax
      Laptop hp 
      Ram 8gb
      Procek: intel core i7 2x 2.6ghz
      Grafika: AMD Radeon r7 m440 2gb
      Mój problem polega na tym ze na najniższych ustawieniach i na najniższej rozdzielczości gra odtwarza się niczym pokaz slajdów w powerpoincie. Kolejne pytanie: najniższe ustawienia to średnie?  Do wyboru mam srednie/wysokie/b. wysokie/ultra. Bardzo proszę o pomoc