422 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

forum1.jpg

forum2.jpg

forum3.jpg

forum4.jpg

Już za 10EUR możesz zboostować swoją postać do 125 level'u. Sposób jaki stosuje jest 100% bezpieczny! Modowanie polega na tym, że loguje się na Twoje konto Social Club bądź STEAM i na nim w bezpieczny sposób wbijam pkt. RP poprzez zdobywanie i gubienie pościgu. Zamówienia realizuje na bieżąco. Czasami może się opóźnić ze względu na ilość zamówień.

Pamiętaj, że modowanej gotówki nie można wpłacać do banku. Najlepiej wydaj na fury, bronie i wypasione chaty.

Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania napisz do mnie na priv,

Pewnie zdajesz sobie pytanie po co to modowanie i czy warto to kupić.

Modowanie kont GTA Online to obszerny zakres. Mamy możliwość zmodowania:

1. Poziomu RP
  2. Statystyk i umiejętności postaci.
  3. Dostępu do pojazdów z napadów, stroi z corocznych dlc np walentynkowe, halloween oraz odblokowaniu unikalnych malowań - metalowe, chromowane itd.

Zmodowanie poziomu RP gwarantuje posiadanie 100% życia co jest bardzo ważne w rozgrywkach na dead matcha albo na sesji swobodnej. Daje nam dostęp do wszystkich opcji tuningowych w LSC, oraz mamy możliwość kupna wszystkich broni w tym RPG i Minigun.

Modowanie statystyk postaci zapewnia nam posiadanie każdej umiejętności na 100%.

1. Siła - nasze ciosy w walce wręcz zadają większe obrażenia. Siła przydaje się także przy strzelaniu, gdyż redukuje odrzut przy strzelaniu.
2. Strzelanie - zapewnia nam posiadanie max ilości amunicji czyli 9999 sztuk oraz zmniejsza odrzut przy strzelaniu.

3. Kondycja - nieograniczony czas sprintu.
4. Pojemność płuc - bardzo długi czas pływania bez konieczności nabierania powietrza.
5. Prowadzenie - stabilne prowadzenie auta.
6. Pilotaż - w mniejszym stopniu są odczuwalne turbulencje.
7. Skradanie się - nasze kroki są niesłyszalne, przydatne w trybach adwersarza.

Pojazdy z napadów to nic innego jak Opancerzony Insurgent, Opancerzona Kuruma, Hydra, Valkyrie itd. Aby mieć te pojazdy trzeba wykonać wszystkie napady. Stroje z corocznych dlc są dostępne tylko przez pewien okres czasu i jeżeli ich nie kupimy przed upływem czasu to możliwość ich zakupu będziemy mieli dopiero za rok. Unikalne malowania są bardzo trudne do zdobycia,aby je zdobyć trzeba wygrać określoną ilość wyścigów w każdej klasie aut.

Tak więc odpowiedz na pytanie czy warto modować swoje konto jest bardzo prosta. Tak, warto jest zmodować swoje konto.

Ważne informacje.
1. Moduje tylko konta na PC.
2. Jeżeli posiadasz "świeże" konto czyli takie gdzie jest 1 albo 2lvl to nie kupuj od razu modowania. Wbij co najmniej 10lvl.

3. Jeżeli posiadasz STEAM GUARD, na czas modowania wyłącz go.
4. Dokładnie zapoznaj się ze schematem podawania passów do konta.

5. Nie wydawaj od razu zmodowanej gotówki. Odczekaj kilka godzin.
6. Nie kupuj niczego na sesjach prywatnych. Tylko publiczne!!

GTA5 2016-12-19 11-34-23-72 (1).gif

Płatności przyjmuje przez

tip.jpg

Aby upewnić się czy zakupiony kod PSC wystarczy aby wpłacić donejta, tutaj możesz przeliczyć wartość kodu ze złotówek na euro.

PayPal.svg.pngpłatności_visa_mastercard.jpglogo_paysafecard.jpg

https://www.tipeeestream.com/maciek%20psx/donation

Już dzisiaj dołącz do ponad 170 zadowolonych klientów*

stan z dnia 29.01.2017r

Abym mógł zmodować Twoje konto musisz podać mi swoje passy do konta Social Club lub STEAM. Schemat podawania passów:

Social Club:
E-mail: gta5@wp.pl
Hasło: 123przyklad
STEAM:
Login: gta53456
Hasło: 123przykład

Wyłącz STEAM GUARD na czas modowania konta.

cennik1.jpg

Poziom RP

75 lvl = 5 EUR

125 lvl = 10 EUR

Kasa + Poziom RP

100 lvl + GTA$ 200 000 000 = 10 EUR

125 lvl + GTA$ 300 000 000 = 15 EUR

Modowanie Premium

Maksymalne statystyki + wszystko odblokowane + 125 lvl + GTA$ 300 000 000 = 20 EUR

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem hajsu to wbijaj na money lobby

Jeżeli interesują cię inne pakiety niż są podane napisz na priv

Edytowano przez Maciek
9 osób lubią to

Przed chwilą, szalony/> napisał:

Bo zobacza ze duzy przychod w kilka sec :D

Ja wplacilem 1mliard do banku i chuj xD

Napisano (edytowany)

czy jeśli dziś zapłacę to dziś zaprosisz mnie na money lobby

Edytowano przez Michał Stasiak

@Maciek Mógłbym u Ciebie kupić 700 milionów ( platforma Steam ). Chciałbym to kupić za pomocą psc tylko jak bo nic nie podałeś.

Mógłbyś ale dopiero jak doprowadzę kompa do stanu używalności. Na tą chwile GTA mi co chwile crashuje i nie mam jak tego zrobić ;/

2 minuty temu, Maciek napisał:

Mógłbyś ale dopiero jak doprowadzę kompa do stanu używalności. Na tą chwile GTA mi co chwile crashuje i nie mam jak tego zrobić ;/

Dzięki i jak będzie dobrze to mnie poinformuj. Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

@Maciek Mówiłeś że gta ci crashuje, ja mam chyba rozwiązanie jak masz gta na Steam'ie to możesz we właściwościach wybrać opcję sprawdź spójność plików i powinno być dobrze. ( Też mi kiedyś gta crashowalo sprawdzilem spójność plików i wszystko wróciło do normy ). Pozdrawiam

Edytowano przez _KAGI_

@_KAGI_ podczas normalnej gry na pewno mu nie craschuje. To rzucanie hajsu tak poniewiera ulep nazywany GTA V, że wywala.

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

@Namo Aha myślałem ze mu o co innego chodzi ( sorka ). A i jak bym chciał kupić u niego te 700 mln to jak mu dać ten hsjs z psc ?

Edytowano przez _KAGI_

Maciek Chciałbym kupic 1 miliard do gta Online Steam. Jak ci przesłać hajs ? ( W pon prawdopodobnie kupuje )

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupie Konto Do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam