24 postów w tym temacie

Witam. Potrzebuję pomocy odnośnie mojego kompa. Nie jestem pewny czy poradzi on sobie z obsługą GTA V.

Procesor intel g840

ram 8gb ddr3

płyta  asus H61-MK

karta graficzna R7 250X

Da radę pograć sobie na tym swobodnie w GTA. Oczywiście mówię tu o ustawieniach niskich/średnich 

Napisano (edytowany)

1 minutę temu, Maciek napisał:

Może wyciągniesz jakieś 30fps.

Może da radę :D 

Edytowano przez GamerLive
1 osoba lubi to

miał może ktoś z was przyjemność grac na tej zadowalającej płynności 30fps i czy na tym poziomie fps da się grać jakoś w ta grę, czy to już pokaz slajdów ?

30fps oferuje konsola

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

no tak tylko jak się zleci więcej osób i zacznie wszystko latać nad głową to ciekawie ile ich ucieknie :/

kurcze no jakoś mnie nie przekonuję te 30 fps. Serio nie będzie to problem w bardzo zatłoczonych miejscach ? Pytam bo szkoda mi wyrzucać kasy w błoto na GTA 

jak bym miał hajs na ulepszeni kompa to bym ulepszył i nie pytał się na forum czy mi bedzię działać. 

Ty chyba nie rozumiesz. Czy karta kabelkami jest podlaczona do zasilacza? Sa karty ktorych sie nie podlacza i one sa o wiele slabsze wiec opisz sie konkretnie co masz za sprzet albo ja sobie daje spokoj bo gowno mnie to powinno obchodzic

1 osoba lubi to

Dokładnie posiadam taką kartę. Tak jest ona podłączona kablem z zasilacza 15152924_959312844213291_2133399261_o.jpg

Obstawiam ze bedziesz mial 50-60 fps jak dobierzesz ustawienia. Twoj procesor jest 2 rdzeniowy ale to nie powinno ci przeszkodzic w grze chyba ze chcialbys strimowac to twoj procesor bedzie za słaby

Wielkie dzięki za odpowiedz. Nie nie zamierzam streamować, chciał bym po prostu cieszyć się płynną grą, ustawienia graficzne raczej najniższe bo wiem, że sprzęt jest słaby. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz 

Dnia 21.11.2016 o 18:40, Piotr Rokicki napisał:

miał może ktoś z was przyjemność grac na tej zadowalającej płynności 30fps i czy na tym poziomie fps da się grać jakoś w ta grę, czy to już pokaz slajdów ?

Tak ja na starym kompie miałem 30fps i powiem ci że gra działa płynnie czasami jak zapierniczałeś jakimś banshee to czasami czuć drobne lagi

i jak puściles gre na tej karcie?

mam ta samą i tez planuje gta5 - tylko musze przeinstalowac windowsa

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam ludzi do ekipki.
      Przez Mateusz3101
      Witam, szukam ludzi do stworzenia wspólnej ekipy na PC.
      Wiek +15/16+
      Wymagam TeamSpeak3.

Dopiero co przeniosłem się z ps3 na pc więc nie wymagajcie odemnie dużej wiedzy na temat sterowania
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/mrmatek11
      Ps. mam 42 lvl.
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 100 
    • OGARNIECI LUDZIE - DOBRE CREW
      Przez asnpawcio
      Witam rodakow! 
      tak bylem ciekawy czy jest jakiekolwiek forum dotyczace gta v po za socialclub i ciesze sie ze znalazlem
      Ogolnie mieszkam w usa i od jakiegos czasu zaczolem uploadowac filmiki na youtube z gta v i domyslam sie ze nikt nie widzial moich filmikow poniewaz
      moja gra jest w jezyku angielskim i planuje na bierzaco uploadowac filmiki z roznych adversary mode badz review nowych samochodow itd.
      i oczywiscie miedzy innymi rozpierduchy na serwerach jesli jest potrzeba ;p mam bardzo ogarniety crew do mastermindow i ellite challenge wiec jak ktos szuka i chce sprawdzic czy sie nadaje podbijac do mnie ziomeczki!
      dzisiaj bede robil masterminda i mam nadzieje ze wszyscy beda na stanowisku to nagram filmik!
      oto jeden z przykladow rozpierduchy
      ---- i jeden filmik z adversary mode -----
      oczywiscie nie bede ograniczony do filmikow tylko z gta v bo planuje na przyszlosc uploadowac filmiki z innych gier i jesli ktos chce jakis filmik na dany temat podbijac do mnie! moj social club name: asnpawcio
    • Brak głównych misji
      Przez spokoziomek91
      Cześć wszystkim  Mam pewien problem. Skończyłem misję w której zatopiłem statek Merryweather, ta w której podkładałem bomby na statku. Obie opcje przejścia misji wykonałem ale nie mam dalej żadnych zadań. Żadna postać ich nie ma. Mam ukończone 35,9% gry kasowałem save zapisywałem przez telefon nic to nie daje, sprawdzałem w telefonie czy mam może typ cichy ale mam normalny. Mam teraz czekać ? Nie mogę do nikogo wykonać telefonu. Dzięki za pomoc !