Krystian Stecko

sprzedam Sprzedam ps3 slim 320gb/zamienię

1 post w tym temacie

Sprzedam ps3 slim 320 GB lub zamienię za ps4 z dopłata 

wszelakie informacje udzielę kontaktując się telefonicznie pod numer 535119321 lub mejlowo

IMG_0039.JPG

IMG_0041.JPG

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Modowane konto na p4
      Przez danko8907
      Siema
      Chciałbym kupic modowane konto na ps4  
      I jaka bedzie tego cena ? 
    • MODDING
      Przez rAzEET
      Witam
      Kupię konto GTA Online [PS4], może być modowane, minimum 125 lvl, odblokowane samchody, helikoptery, samoloty, bronie, ubrania, tuning itp. 
    • Gracze konsolowi PS4 ?
      Przez fishu91
      Cześć czy są aktywni gracze konsolowi na platformie ps4 ? Jestem ogolnie nowy w temacie gdyby ktoś mial ochote pograc zapraszam piszcie nick na TS3 ten sam
    • Szukam ludzi do pogrania na PS4
      Przez Dainese
      Siema, szukam ludzi ludzi do pogrania na PS4. Chętnie będę dołączał do Waszych misji i napadów, jeśli tylko odwdzięczycie się tym samym.
      Kilka słów o mnie, bo myślę że to dość istotne aby unikać nieporozumień.
      Po pierwsze i najważniejsze. Ze względu na sytuację rodzinno zawodową, mój czas na grę jest mocno nienormowany i ograniczony. Konsolę staram się odpalać w wolnych chwilach pomiędzy pracą (w nocy) a opieką nad dziećmi (w dzień). Lub też w czasie kiedy dzieci zajmą się sobą. Jednak dość często może się zdarzyć sytuacja że będę musiał na chwilę lub dwie odłożyć pada, żeby się nimi zająć.
      Po drugie. Żaden ze mnie pro gracz. Nigdy nie byłem fanem gier online, więc GTA jest pierwszą tego typu produkcją w którą bawię się dłużej jak dwa dni. Po za tym nie mam ciśnienia na wykręcanie jak
      najwyższych wyników, a przede wszystkim na dobrą zabawę. To czy uda nam się coś zrobić za pierwszym, czy za piątym podejściem nie ma dla mnie takiego znaczenia.
      Podsumowując szukam osób z podobnymi problemami lub też takich którym moja sytuacja nie będzie przeszkadzać. Choć zdaję sobie sprawę że może być trudno.
      Mam 33 lata
      Pozdrawiam,
    • KONTO GTA ONLINE!
      Przez rAzEET
      Witam!  
      Mam zamiar kupić nowe, oddzielne konto GTA V na konsolę PS4, a pytanie jest takie czy po zakupie nowego konta Social Club wraz z grą GTA V będę mógł na tym koncie grać czy muszę zakupić do tego również konto PlayStation Network do tego przypisane?
      Z góry dziękuję!