SPACESON

pecet Jak wpłacić kasę do sejfu w firmie ?

2 posty w tym temacie

Jak robisz firmowe misję to dla picu ten sejf zapełnia się tak samo jak apartament koką, kradzionym sprzętem.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• GTA BIURO ZMIANA miejsca
      Przez terumi
      Witam posiadam Biuro za 1 milion wraz z 2 poziomami garażu schowkiem na bron i sejfem oraz zmiana wystroju za 910tys $ i chciałbym zmienić Lokalizacje na tą za 4miliony i moje pytanie czy pieniążki za wszystkie dodatki zostaną mi zwrócone i część za biuro czy nic nie oddadzą mi
    • Helikopter
      Przez Reznov44
      Chciałem sie dowiedziec jak wygląda przyzywanie helikoptera wojskowego chodzi mi o Huntera jak sie go przyzywa ii czy moge w trakcie misji bądź napadów
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 120
    • Gotówka do Online PS4
      Przez HijoDelSol84
      Potrzebny zastrzyk gotówki do niemodowanego konta na 57 levelu. Jest taka opcja żeby zapłacić i dostać grubsze siano? Prośba o info na priv lub danieldabrowski1984@gmail.com . Pozdro!
    • 1 osoba napady (ps4)
      Przez Czarek
      Witam,Szukam 1 osoby do napadów na ps4 mikro obowiązkowo.Pisać priv ewentualnie na PSN : Vermo18