57 postów w tym temacie

W sumie już styczeń ale to chyba dodatki grudniowego DLC.

Napisano (edytowany)

GTA5 2017-01-02 17-48-31-54.jpg

Dzisiaj R* dodał kolejny pojazd a konkretnie motor, który można kupić u Bennego. Pegassi FCR 1000. Na pierwszy rzut oka wygląda słabo i tak samo jest w praktyce. Kolarz jedzie szybciej na swojej kolarzówce niż ten motor. Kiepskie sterowanie, i te wieśniackie torby z boku. Koszt przerobienia tego śmietnika kosztuje aż 196k GTA$.

Rockstar przyszykował dla nas nowy tryb adwersarza "Zawrotna zemsta". Tryb oferuje nam mini deadmatch tylko że w autach, mam do dyspozycji 11 bostów

GTA5 2017-01-02 18-37-11-00.jpg

Od lewej
Klepsydra czyli spowolnienie czasu dla każdego gracza na mapie.
Odwrócone dotyczy przeciwnej drużyny, gaz to hamulec i na odwrót. Odwrócenie dotyczy także sterowanie czołgiem oraz motocyklem Shotaro.
Detonator usuwa wszelkie bomby, które zostały postawione przez innych graczy.
Bomba to bomba x3
Tarcza czyli możliwość zamiany naszego auta na czołg Rhino
Strzałka od prędkościomierza powoduje nagłe przyspieszenie przeciwnej drużyny, mało przydatne.
Klucz powoduje natychmiastowe naprawienie auta.
Tryb ducha coś jak pasywka tylko, że krócej. Przeciwnicy nie mogą nas wtedy trafić i możemy omijać linie śmierci albo bomby.
Rakieta oferuje nam wystrzelenie dwóch rakiet z rpg. Wymaga wyczucia i trochę szczęścia.
Motor czyli możliwość zamiany w Shotaro.

Każdy boost oprócz Shatora i Rhino aktywujemy klawiszem "E"

Za ten tryb można na prawdę konkretne premie dostać. Zwycięska drużyna zgarnia ponad 90k GTA$ i ponad 30k RP. Premie trwają do 17 stycznia.

Do 3 stycznia dostajemy zniżki na magazyny, premie za eksport aut oraz zniżki na wybrane pojazdy i bronie.

• 25% więcej GTA$ za eksport pojazdów
  • 25% zniżki na remont magazynu pojazdów specjalnych i magazyn ładunków specjalnych
  • 50% zniżki na granatnik
  • 25% zniżki na ulepszenia silnika
  • 25% zniżki na pancerze, amunicję, broń miotaną i wybuchową amunicję
  • 25% zniżki na maski

Podwójne premie za każdy wyścig kaskaderski od Rockstar

Nie wiem skąd taka hojność u R* ale dali nam opcje zarobienia konkretnych pieniędzy, każdy wyścig kaskaderski gwarantuje podwójne premie do kasy i rp. Wyścigów jest 27 więc jest na czym zarobić. Oczywiście możecie wziąć udział w wyścigu premium, który gwarantuje potrójne premie do GTA$ I RP.

Edytowano przez Maciek
3 osoby lubią to

Całkiem nowa bryka w GTA Online Polecam zobaczyć!!! Tuning u zwykłego tunera niebawem będzie tez tuning od Bennego!

3 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Import/export cooldown
      Przez mdradek
      Siema. Jak jest w przypadku cooldowna po sprzedaży samochodu? Chodzi mi o to, czy mogę się udać do drugiego garażu i dokonać kolejnej sprzedaży? Czy licznik obowiązuje globalnie? Nie wiem czy inwestować w kolejny magazyn pojazdów, czy jest po prostu sens.
    • Przenoszenie postaci
      Przez kikimistrz
      Mozna przenisc postać z social club bo mam wersje pudełkową na steam jak bym kupił gta na steamie  to moge przeniesc  ?
    • Jak wyłączyć blokadę edytowania kamery ? pomocy !
      Przez Ephistoteles
      Witam może mi ktoś pomóc ? Mam problem bo gdy nagrywam ( F1 ) misje jak franklin i lamar kradnie motor to gra blokuje mi edytowanie kamery. Da sie to jakoś wyłączyć abym mógł edytować kamerę ? Jakaś modyfikacja ? 
    • Czy bany się resetują?
      Przez Havkarr
      Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje?
      Z góry dziękuję