1 post w tym temacie

Cześc, mam taki problem. Kupiłem biuro i magazyn ok. Tylko nie mogę kupić tych nowych aut, pisze mi, że trzeba zrobić jakąś misje, wiecie jak ją rozegrać?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Przeceny i podwójny hajs z rp od 26 do 12 czerwca!
      Przez GamerLive
      DLC zbliża się dużymi krokami mamy znów promocje w GTA Online i podwójny hajs z RP! Promocje trwają do 12 czerwca więc albo 13 będzie DLC albo tydzień później 20 czerwca http://www.rockstargames.com/newswire/article/60212/GTA-Online-Bonuses-Double-GTA-RP-Opportunities-Limited-Time-Discounts

• Konto social club z GTA V
      Przez deXyper321
      Witam. Sprzedam konto Social Club z grą GTA V. Konto sprzedaję z tego powodu, że po prostu już nie grywam w ową grę, a teraz wkręciłem się w całkowicie inną produkcję. Konto nie jest powiązane z żadnym PSN / Xbox Live, konto nigdy nie było modowane (nie posiada także żadnych banów ofc.) - grałem tylko i wyłącznie wszelkiego rodzaju wyścigi kaskaderskie i tryby adwersarza. Posiadam oczywiście także wszystkie potrzebne informacje do zmiany danych.
      W razie pytań proszę walić śmiało na PW (lub) zbytek1979@onet.pl.
      Cena jaka mnie satysfakcjonuje wynosi 70zł - przelew (lub) PSC 50zł + 20zł (tak by było na dodatki do ETSa 2 :)). Całość dla pewności mogę wystawić także na serwisie gametrade.pl.
      Fotka 1
      Fotka 2
      Pozdrawiam cieplutko.
    • Gta5 odkupiona gra
      Przez ruta23
      witam
      kupilem gre gta5 wraz z kontem online
      gra byla uzywana,poprzednik podal mi hasla
      zainstalowalem na swoim kompie i wpisuje hasla to wyskakuje mi ze nie prawidlowe
      pytanie, czy mozna to uruchomic na moim kompie
      porada ?
    • Gunrunning
      Przez Namo
      Nie wierzyłem ale jednak, DLC Gunrunning już w czerwcu.
      Gunrunning będzie klonem trybu Prezesów i Klubów Motocyklowych. Zamiast apartamentu czy meliny motocyklowej otrzymamy bunkier którego lokalizacja będzie dostępna w kilku miejscach na mapie, nie pojawi się lotniskowiec jak wielu wraz ze mną przypuszczało.

Te bunkry będą służyły do przechowywania pojazdów wojskowych oraz produkcji sprzętu wojskowego!? Czyżby na wzór produkcji mety właściciel organizacji wojskowej będzie wytwarzał jakieś nowe technologie wojskowe? Później będzie trzeba to sprzedać, ten scenariusz znamy z poprzednich trybów organizacji sesji swobodnej.

DLC Gunrunning wzbogaci rozgrywkę w GTA Online o nowe pojazdy wojskowe jak ten transporter ...

... przystosowany do walki na ziemi i w wodzie. Najprawdopodobniej będzie kilka odmian tego bydlaka.

Tak jak tą Tampę niektóre pojazdy cywilne będzie można doposażyć o wojskowe uzbrojenie.

W Ammu-Nation pojawią się nowe bronie a sklepy z ciuchami zapatrzone będą w outfit dla żołnierzy. Bunkier będzie dodatkowo zawierał zaplecze szkoleniowe jak np. strzelnica.

• GTA online kasa 26.05.2017
      Przez Jasiek5
      Wiatm! 
      W dniu jutrzejszym około godziny 13 oferuję darmową kase do GTA ONLINE. Ryzyko bana tak jak w przypadku Namo czyli znikome(0.00001%). 
      Chętnych zapraszam do pisania na PW.
      W razie pytań proszę pisać śmiało
      Pozdrawiam