1 post w tym temacie

Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem tu nowy i jeżeli zakładam temat w złym miejscu to proszę o przeniesienie. 
Mam mały problem, właściwie pytanie. W jakim pliku są zapisane światła samochodów? A mianowicie te diody, pojedyńcze świecące na niektórych samochodach.
Poniżej wklejam zdjęcie (sorry za jakość). Niektóre fury są naprawdę fajne ale te beznadziejne diody je rujnują :/  Jeśli ktoś wie jak tego się pozbyć, lub wie o istniejącym może modzie zmieniającym to, byłbym wdzięczny za info :D 
Pozdrawiam.

15713145_1199576093461029_1236810758_n.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam kilku ogarnietych osób do gry
      Przez Rambobambomambo
      Tak jak w tytule. Potrzebuję kilku ogarnietych osób (tylko 18+), do wykonywania napadów i nie tylko. Sam mam 22 lata i chwilowo dysponuje wolnym czasem, który częściowo chciałbym przeznaczyć na grę. Mój nick to w grze jest identyczny jak tutaj, a więc rambobambomambo. 
    • Kupie konto do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • Konto GTA online!
      Przez rAzEET
      Witam!  
      Mam zamiar kupić nowe, oddzielne konto GTA V na konsolę PS4, a pytanie jest takie czy po zakupie nowego konta Social Club wraz z grą GTA V będę mógł na tym koncie grać czy muszę zakupić do tego również konto PlayStation Network do tego przypisane?
      Z góry dziękuję!  
    • Niesłuszny ban
      Przez AAnaniX
      Cześć wczoraj wróciłam do domu ok 20:00 po wyjeżdzie i to jest nowe konto niedawno kupione zrobiłam nową postać wbiłam tam 9lvl i 125tyś$ legalnie na ich mapach wiekszość grałam na adwersarza ich. I dostałam blokade na 30 dni i reset postaci?? Za co żadnych czitów,glitchów,kasy od cziterów i nie wiem czy to nie przez ping albo crashe gta 5? jak myślicie i nie wiem gdzie w tej sprawie mogę się odezwać, czy da się skrócić bana nie chce mi się czekać do 24.03.2017. Pomożecie??