MrKubek

pecet AUTHORITY MOD MENU

3 posty w tym temacie

Witam,

Chciałbym objaśnienia co można robić na sesjach publicznych co nie skończy się banem mając tego moda, rozumiem że to co na filmiku jest mocno przesadzone i skończy się banem po 1 dniu ale co można bo możliwości są nieograniczone, mógłby mi to ktoś ładnie wytłumaczyć?

czyli tym modem nie wolno podbijać sobie RP i kasy bo system wykryje moda tak?

a jak sobie zrespie samochód to na jakiej zasadzie to działa? on jest mój i mogę go zapisać czy tylko jeździć i w każdej chwili zmienić na inny?

To ja przy okazji zapytam, czy za wbijanie lvl'a poprzez ciągłe dodawanie i odejmowanie sobie punktów pościgu też można bana dostać? I jeszcze jedno, teleportowanie się do np. North Yankton jest wykrywalne?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Czy mogę dostać bana ?
      Przez RaQRaKk
      Siemka, jakiś rok temu korzystałem z money lobby i glitchow na ps3, po tym przestałem grać i chciałbym przeniesc po roku przerwy konto na PC i tu moje pytanie czy jest ryzyko że dostanę bana za wszczesniejsze cheaty ? 
    • "odholowany" samochód
      Przez Kobel
      Witam, 
      Przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale - jeżeli faktycznie tak jest, proszę o przeniesienie.
      Przechodząc do rzeczy. Mój samochód został odholowany przez policję. Nie byłem w stanie po niego pojechać, ponieważ zaraz po odholowaniu wyskoczył słynny błąd ERR_GFX_D3D_INIT. Po dołączeniu do nowej sesji, mój samochód zniknął. MMI nie odbiera. Kiedy dzwonię do mechanika, jest napisane, że auto zostało odholowane, ale nie ma go na żadnym z parkingów policyjnych. Samochód był ubezpieczony i miał pełne pokrycie.