20 postów w tym temacie

W GTA Online pojawił się śnieg, udziela nam się nastrój Świąt więc trzeba urządzić konkurs. Wstawiajcie swoje zdjęcia z Snapmatic w postach wraz linkiem do nich.

Autor zdjęcia które zbierze na forum najwięcej lajków otrzyma klucz do GTA V na PC. Zaproś swoich znajomych do rejestracji na gtaforum.pl i poproś ich o głosy.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 stycznia 2017 roku o godzinie 23:00. Wtedy poznamy autora najczęściej lajkowanego zdjęcia któremu przekażemy klucz GTA V PC.

Aby poprawnie wstawić zdjęcie wejdź na nie w Snapmatic. Kliknij prawym klawiszem i wklej tutaj link celem osadzenia go w poście.

kopiuj adres obrazu.png

a następnie dodaj jeszcze link skrócony link.

skopiuj adres.png

Powodzenia.

3 osoby lubią to

Rodzinne zdjęcie państwa Mikołajowych (od lewej: Elf pomocnik, Św. Mikołaj, Pani Mikołajowa, Rudolf). Pod choinką z Ruinerami spędzamy święta.

http://rsg.ms/c5b1e7f

ZLQG3I4xpkKpLSraIvFADQ_0_0.jpg

18 osób lubią to

Konkurs rozstrzygniemy jutro, jestem za bardzo narąbany żeby liczyć głowy :-P

12 minut temu, gibek02 napisał:

o której ?

jak wstane

@gibek02 wygrywa konkurs i GTA V na PC@KubeU1331 złotego kutasa za założenie 24 kont na tym samym IP i głosowanie na swoje zdjęcie.

@gibek02 załóż konto na Sociaclub, wyślij mi passy do niego, tam ci aktywuję GTA V.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Helikopter
      Przez Reznov44
      Chciałem sie dowiedziec jak wygląda przyzywanie helikoptera wojskowego chodzi mi o Huntera jak sie go przyzywa ii czy moge w trakcie misji bądź napadów
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 120
    • Gotówka do Online PS4
      Przez HijoDelSol84
      Potrzebny zastrzyk gotówki do niemodowanego konta na 57 levelu. Jest taka opcja żeby zapłacić i dostać grubsze siano? Prośba o info na priv lub danieldabrowski1984@gmail.com . Pozdro!