6 postów w tym temacie

Witam :)

Czy w tej chwili jest sposób na szybki exp w miare legalny sposób ? (bez cheatów) Co znajde w google czy na YT już w tym pachu nie działa :(

Mam na myśli sposoby które można solo wykonać.

właśnie robie 

2 minuty temu, Maciek napisał:

rob tryb adwersarza kolos puki sa premie na niego

właśnie cisnę to ale wcześniej jak była walka o teren to expa było sporo więcej niż z kolosa 

1 minutę temu, Hesiek napisał:

Witam @Maciek    moglbym kupić samo zmodowanie lvla za 5 euro ?  Jezeli jest taka możliwość, ile tego lvla by mi wpadło. 

Naucz sie korzystac z forum nie zasmiecaj postow odpowiedziami kompletnie nie związanymi z tematem...

Napisano (edytowany)

2 minuty temu, Hesiek napisał:

@Piotr Skiba Nie jest to pytanie kierowane do Ciebie wiec sie nie wypowiadaj. Wyobraź sobie ze umiem korzystać z forum ale levele są w pakietach razem z kasą z tego co przeczytałem. Wiec się pytam. i dla Twojej wiadomosci mam takie prawo. Hajs kupilem oddzielnie dlatego nie potrzebuje dodatkowego siana. Chodzi mi o sam Lvl. 

to napisz na pw a nie w moim poście gdzie pytam o legalne sposoby wbijania lv... poza tym gówno mnie obchodzi twoje modowanie jak i całą reszte czytających. Leszcz który nie potrafi sam wbić lv a potem na zmodowanym kozaczy ze ma miniguna czy czołg i kozaka zgrywa...

Edytowano przez Piotr Skiba

7 minut temu, Hesiek napisał:

@Piotr Skiba Nie musisz tego czytać :)

To moj post ja pierdole gosciu naucz sie zasad forum... jak by kazdy sie wpierdalal ze swoim widzi mi sie w losowy post nie zwiazany z tematem to lepiej usunąć forum i dac ogolny chat na jedno by wyszlo...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość