admanfourtwenty

Napady i misje PS4

5 postów w tym temacie

Witam, poszukuje 3 osób do napadów. Mój wiek 19 lvl. 68 (chyba coś koło tego)

Szukam osób ogarniętych najlepiej w podobnej grupie wiekowej. Pozdrawiam :)

Witam z okazji marnej kaski i porobienia jakiś misji czy napadów dodawać na Ps4

psn:milassio

Najlepiej jakby ktoś umiał glitch na pacific standard, że raz ja hostem wtedy on inkasuje 750K, reszta po 250K a potem analogicznie ktoś host i daje mi zarabiać. To najlepszy sposób, ale trzeba mieć jedną ogarniętą do tego osobę bo nie mam z kim tego robić :(

Ale jak coś to mogę pomóc z w innych napadach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Poszukuje graczy/ekipy PS4
      Przez chudy9708
      Poszukuje graczy lub ekipy do wspólnego grania głównie napady ale jestem otwarty na wszelkie inne akcje, męczy mnie już granie z przypadkowymi ludźmi, którzy wychodzą w trakcie misji.Oczywiście w trakcie gry pełen luzik zero spiny o nieudane zadanie czy śmierć
      socialclub: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/chudy9708
      login psn: chudy9708
    • Chętni do gry :)
      Przez Kingmax
      " My jesteśmy inni. My gramy dla zabawy."      
      Zapraszam serdecznie do ekipy Czarnee Wilki na ps4. W ekipie jest koło 80 osób - sami pełnoletni i ogarnięci. Priorytetem są regularne spotkania na których gramy w większym gronie wyścigi, lts, dm itd, lecz do napadów czy innych ustawek też znajdzie się pomoc.
      Masz +18 ? Cenisz dobrą zabawę i kulturalne towarzystwo ? Napisz na psn - Kingmaxxd.
      Pozdrawiam

• Master mind challenge
      Przez Tomsin33
      Szukam graczy do master mind challeng ktos moze chetny do wspolnej gry 
    • Napady i mc
      Przez EverlasT996
      Witam wszystkich. Mam na imię Wojciech i jak większość tutaj szukam zgranych osób do poklimacenia w GTA V Online. Wymagań nie mam dużych, wystarczy tylko mikrofon i abyś umiał/umiała słuchać. Glicze jak najbardziej mile widziane podczas napadów. Jeśli jesteś chętny do pogrania jako organizacja (motocykle) to jak najbardziej. Mam swój klub, swoją produkcję i kilka ciekawych pomysłów na grę. Jeśli jesteś chętny zostaw wiadomość tutaj lub napisz PW na PS4 : EverlasT996
    • Szukam ekipy do grania na PS4
      Przez hotka-
      Cześć, szukam ekipy do grania aktualnie jestem w jednej ekipie ale wieje nudą , przeszłam nie dawno na PS4, no i niestety wszyscy znajomi zostali na PS3.Fajnie gdyby ktoś trafił się akurat w moim przedziale wiekowym (20) .Interesują mnie gracze TYLKO z PS4

Poniżej podaję linka do social club

: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hotka-