admanfourtwenty

Napady i misje PS4

5 postów w tym temacie

Witam, poszukuje 3 osób do napadów. Mój wiek 19 lvl. 68 (chyba coś koło tego)

Szukam osób ogarniętych najlepiej w podobnej grupie wiekowej. Pozdrawiam :)

Witam z okazji marnej kaski i porobienia jakiś misji czy napadów dodawać na Ps4

psn:milassio

Najlepiej jakby ktoś umiał glitch na pacific standard, że raz ja hostem wtedy on inkasuje 750K, reszta po 250K a potem analogicznie ktoś host i daje mi zarabiać. To najlepszy sposób, ale trzeba mieć jedną ogarniętą do tego osobę bo nie mam z kim tego robić :(

Ale jak coś to mogę pomóc z w innych napadach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Gotówka do Online PS4
      Przez HijoDelSol84
      Potrzebny zastrzyk gotówki do niemodowanego konta na 57 levelu. Jest taka opcja żeby zapłacić i dostać grubsze siano? Prośba o info na priv lub danieldabrowski1984@gmail.com . Pozdro!
    • 1 osoba napady (ps4)
      Przez Czarek
      Witam,Szukam 1 osoby do napadów na ps4 mikro obowiązkowo.Pisać priv ewentualnie na PSN : Vermo18
    • Ciężki pancerz i napady
      Przez Cin3k 1337 CSGOFade.net
      Hej mam pytanie. Jak to jest z tym ciężkim pancerzem, który można kupić w sklepie z ubraniami. W normalnej sesji nic nie daję ale na napadach zwiększa liczbę obrażeń które kamizelka może dostać. Jak można go założyć i na których przygotowaniach i napadach można go użyć. Ja jeszcze nie miałem okazji, chociaż mam zakupiony.
    • Ekipa do grania napadów PS4
      Przez HiroSim
      Heja misie! Szukam ludzi do wspólnej zabawy w GTA Online na PS4 (wyścigi, napady, palenie ludzi żywcem pistoletem sygnałowym i inne śmieszne rzeczy). Raczej powinieneś/naś mieć co najmniej 18 lat (ewentualnie coś koło tego) i musisz mieć mikrofon. Możesz mnie znaleźć w grze pod nickiem HiroSims (lat 21, samiec gatunku homo sapiens, a w grze 100 lvl + i zrobione wszystkie napady jakby kogoś to interesowało). Piąteczka.