admanfourtwenty

Napady i misje PS4

5 postów w tym temacie

Witam, poszukuje 3 osób do napadów. Mój wiek 19 lvl. 68 (chyba coś koło tego)

Szukam osób ogarniętych najlepiej w podobnej grupie wiekowej. Pozdrawiam :)

Witam z okazji marnej kaski i porobienia jakiś misji czy napadów dodawać na Ps4

psn:milassio

Najlepiej jakby ktoś umiał glitch na pacific standard, że raz ja hostem wtedy on inkasuje 750K, reszta po 250K a potem analogicznie ktoś host i daje mi zarabiać. To najlepszy sposób, ale trzeba mieć jedną ogarniętą do tego osobę bo nie mam z kim tego robić :(

Ale jak coś to mogę pomóc z w innych napadach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Szukam graczy GTA online PS4 do spółki
      Przez Sajmon_Gi
      Szukam graczy do wspólnego grania w GTAonline, Napady, misję i inne akcje w których ważne jest zgranie nie chodzi o pro graczy, tylko właśnie żebysmy mieli łączność ze sobą, żeby gładko szło, można zrobić ekipę itp. Mam 7 lvl tydzień temu zacząłem na PS4, wcześniej na x360 jechałem. Podajcie nicki od PS4 w razie zainteresowania, reszta później.
      Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
    • Problem z sav'em z kampanii single.
      Przez Radz1o
      Witam wszystkich.
      Mam taki dziwny problem z GTAV na PS4 Pro.
      Grę skończyłem jeszcze za czasów PS3. Później kupiłem PS4 i wersję na PS4. I również ją skończyłem. Mam save na PS Plus w chmurze. Na jesieni zmieniłem konsolę na PS4 Pro. I kupiłem znów GTA V.
      I teraz mam problem, bo nie moge w żaden sposób załadować save ze zwykłej PS4. Sytuacja jest o tyle dziwna, że save z chmury ściągnąłem. I jak zacząłem kampanie to po 1szej misji Franklina, jak w domu wyskoczyło pytanie o automatyczny save to pojawił się komunikat, że w slocie jest save z poprzedniej konsoli i czy go nadpisać. Oczywiście odmówiłem.
      Ale nie wiem jak ten stary save załadować. 
      W GTA Online widzę i mogę grać postacią z poprzedniej PS4.

Ma ktoś jakiś pomysł na to? Nie chce mi się już 3 raz przechodzić kampanii, a tam miałem save  na jakieś 87%.

Pozdrawiam.
    • Przeniesienie poziomu lvl z postaci nr 1 na postać nr 2
      Przez Reddziu
      Witam
      Tak jak w temacie czy jak tworzę nową postać i mam tamtą starą to czy jak nacisnę że chcę przenieść LvL to przenosi mi ten poziom na nową postać a tamtą usuwa czy jak na jakiej zasadzie to działa?
    • PS4 szukam graczy/kumpli do grania
      Przez snowblind
      Witam, szukam fajnych ludzi do napierdzielania w GTA online. Mam 25 lat a granie samemu mi się już znudziło, dlatego szukam Was rodaków do wspólnej gry, napadów itp  nick w psn snowblind1991 
    • PS4 - chętnych kilka osób. ...
      Przez qrczak
      Witam wszystkich,
      niedawno przesiadłem się na PS4, wszyscy znajomi zostali na PS3   - szukam ziomali, których co jakiś czas można spotkać w sesjach  
      qrakps
      pozdro