killerek132

Zawrotna zemsta, sterowanie i porady.

10 postów w tym temacie

Witam serdecznie.

Od jakiś 4 dni gram w GTA Online mam 27 lvl, ale mam problem.

Nigdzie nie mogę znaleźć jak strzela się rakietami do tyłu, no jasna cholera, ani w opcjach sterowania tego nie ma, ani nie mogę znaleźć w googlach a widzę że wiara tak strzela.

Prosił bym, niech ktoś mi powie jaką kombinacją klawiszy strzelać do tyłu rakietami, nie ma opcji wejścia z botami i poszukania, a Rockstar nie dał do niczego samouczków ani poradników.

Jeszcze mam taką sprawę, czy jest jakiś charakterystyczny dźwięk podczas nowego rzucenia broni, rakiet, naprawy itp. ? Bo przecież przy takiej zadymie nie nadążam spoglądać na mapkę :D

Ogólnie szukam kogoś do gry, czy jak to się w GTA nazywa Ekipy ;) Mam słuchawki z mikro, TS-a i 24 wiosny :D 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

Z tego co wiem strzelanie rakietami do tyłu nie jest możliwe w tym trybie. Jak coś to można bomby że tak powiem wypluwać dupskiem auta. Ekipa Toster

Właśnie jestem pewien że można :( Już kilka razy jechałem za kumatymi ziomkami i ewidentnie strzelali rakietami do tyłu, widać normalnie jak lecą. To nie bomby, też jestem zły bo nie mogę znaleźć jak to się robi :ph34r:

Przytrzymać B żeby odwrócić kamerę do tyłu i strzelić ppm.

Napisano (edytowany)

Zaraz będę próbował :D Ja strzelam ogólnie E nawet nie wiedziałem że można ppm :). Na haxach to widziałem jak debile się teleportują podczas napadu na bank... Szkoda gadać... Co to za sens gry wtedy ?

Edytowano przez killerek132

Napisano (edytowany)

No dokładnie tak jak pisałeś, a powiedz mi można jakoś nimi sterować ? Bo mi czasem z kilku metrów przelecą nad samochodem no normalnie śmiech na sali, może jest jakaś taktyka jak nimi najlepiej strzelać ? Jak znowu za blisko to ja też ginę...

Edytowano przez killerek132

Też nimi strzelać nie umiem :P Zwykle kampie na czołg albo motor z linii śmierci :D

Idzie ogarnąć ale trzeba walić z bliska, najlepsze że czasami uda mi się sprzątnąć dwóch graczy jednym strzałem :D Ogólnie jak jedziemy na czołówkę to czekam aż się odbijemy i dopiero strzelam bo inaczej ja też ginę. Chociaż często lecą jak głupie te rakietki, ziomek centralnie przede mną a one lecą nad nim, nawet nie z boku...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Problem z shark card
      Przez VeXo
      Chcialem sobie kupić shark carda przez psc, gdy wszystko wpisze i potwierdzam zakup ładuje mi się coś i pisze że zostane przekerowany do storyny psc ale żadna strona mi się nie otiwiera  Co zrobić
    • I7-3770k + asus p8 h61-m + 8 gb ram
      Przez Namo
      Procesor I7-3770K z płytą główną Asus P8 H61-M LE R2.0 i kością 8 GB RAM wraz z chłodzeniem.
      Cena 1200 zł

• Ban za nic
      Przez Opel
      czesc mam pytanie bo dostalem bana jakies 2,5-3 tyg temu na 1 mesiac czyli do 4 kwietnia i dopiero zacyznalem grac i nie wiedzialem za co dostalem i sie odnosze tutaj bo dzwonilem tak jakby "rockstara" i mowili ze oni nic nie moga zrobic i nie wiem co zrobic jak odstane nastepnego bana na zawsze za nic ponownie a raportowanie to gowno daje.
    • Jak dzielić zyski w organizacji?
      Przez KAMom
      Czy da się dzielić zyski w organizacji GTA online? Jeżeli sprzedaje samochody to chce, żeby członkowie mojej ekipy też dostawali pieniądze. Czy można to gdzieś ustawić?