Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że stacjonarka mi padła całkowicie po ostatniej awarii u mnie, chciałbym się doradzić czy taki laptop wystarczy do gry w GTA V i online. 

http://sklep.hyperbook.pl/hyperbook-n85-i57300hq-8gb-120gb-ssd-1050-ti-preorder-p-26149.html  - z 16 gb ramu 

Dzięki za rady.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W starym pc. Może napiszę co nie padło :)

OBUDOWA :D

Jak pech to pech :D

Wszystko mi w chałupie popaliło :D okazało się, że sąsiad chciał na lewo prąd ciągnąć i tak się podpiął że popaliło całą instalację na klatce. Szczęście, że jestem ubezpieczony. Przynajmniej tyle. :D Piszę z roboty bo w domu nawet prądu nie mam :D dlatego chcę teraz  przejść na lapa i proszę o ocenę czy na tym da się pograć  w gta komfortowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się. ale nie opłaca się brać lapka jeżeli będziesz grał tylko w domu. A jeżeli boisz się o podobną akcję to dzisiejsze zasilacze maja szereg zabezpieczeń anty-przepięciowych na danych liniach zasilania więc nic ci nie grozi. A za 4200 można taką kosę złożyć że głowa mała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Michał Stasiak napisał:

Tak, kolega ma taki sam i płynnie mu chodzi :D

Kolega nie może mieć takiego samego bo dopiero będą fizycznie dostępne na początku lutego jak się nic nie opóźni w dostawie z chin. 

zmieniam z 2 powodów. Nie mam miejsca na stacjonarkę i ta była bo była. A drugi powód to ani TV ani monitora nie mam. A za nim odszkodowanie dostanę to minie z pół roku spokojnie. Wypłatę wstrzymali z uwagi na to, że prokuratura prowadzi sprawę i tyle. A ubezpieczyciele korzystają z każdego kruczka by nie wypłacać pełnego ubezpieczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrystixPompa napisał:

ale nie kupuj tego hyperbooka bo to chinskie poszukaj sobie markowych laptopow

A co teraz nie jest chińskie ?? 

Hyperbook to składak na bazie clevo. Mam tego świadomość. Przeszukałem internet i  nie ma większej awaryjności niż inne firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum