Maciek

pecet Możliwość gry w GTA 5 na urządzeniu z systemem ANDROID

1 post w tym temacie

Cześć i czołem. W tym poradniku pokaże ci jak w prosty sposób sprawdzić abyś mógł grać w swoją ulubioną grę na urządzeniach z androidem. Co będzie potrzebne:

Monflo for PC (Server + client)

Mobile Client (Remote From Android)

Aby móc to pobrać należy założyć konto na stronie https://monflo.com/register

Kiedy już założymy konto na tej stronie przychodzi czas na instalacje servera i clienta na pc oraz mobilnego klienta na urządzeniu z androidem co najmniej wersja 5.0

Kiedy to wykonamy należy zalogować się najpierw w programie klient

klient.png

Później przychodzi czas zalogowanie się na serwerze monflo

klie2nt.png

Kolejny krok to zainstalowanie aplikacji na telefonie.

Screenshot_2017-01-11-19-38-19.png

Teraz wystarczy połączyć się z serwerem monflo i możesz cieszyć się możliwością gry w gta na swoim telefonie, tablecie. Screeny poniżej:

Screenshot_2017-01-11-18-56-27.pngScreenshot_2017-01-11-18-57-35.png

Screenshot_2017-01-11-18-58-08.pngScreenshot_2017-01-11-18-58-19.png

2 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Problem trybem online.
      Przez Ketsul
      Witam. 
      Gram w gta V na laptopie i wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj jak chciałem sobie zagrać to po w łączeniu gta przez Stema pojawia się okienko Social Club i mój nick ze zalogowany ale jak już się odpali strona startowa gta wyboru online czy trybu fabularnego to wyskakuje informacja ze gta i moj nick (TRYB OFFLINE) i potem ze servery Rockstar są niedostępne spróbuj później ale jak zalogowałem ze przez stacjonarny PC to wszystko było ok. Ktoś miał podobny problem ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
      PS. Próbowałem laptopa podłączyć przez kabel Ethernet i to samo. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Problem z dostawa koki do fabryki w Alamo Sea
      Przez SkotekM
      Witam,
      Mam problem z dostawą zasobów.
      Kupiłem wytwórnię kokainy w Alamo Sea, niestety od samego początku jest problem z dostawą zasobów, gdy docieram z zasobami do fabryki wyskakuje komunikat "zasoby odnowione" następnie przenosi mnie do środka fabryki, pasek z zasobami na sekundę się podnosi lecz po chwili spada w dół i nie dodaje mi zasobów do fabryki. Posiadam również fałszernie dokumentów w Grapeseed i tam żadnych problemów z dostawą zasobów nie ma.
      Błąd widać w 1 sekundzie filmu.
      Zasoby podnoszą się do 4 kresek po czym z powrotem wracają do 2. Tak jest za każdym razem. Nie jestem w stanie uzupełnić zasobów na tzw. Max.
      Zasoby dodają się tylko na maksymalnie 1 lub 2 kreski (w zależności od wielkości paczki) jak w fabryce już ich brakuje lub jeśli zwyczajnie je kupie. Być może jest to tylko błąd fabryki w Alamo Sea a w innych jest ok ? Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić.
      Ma lub miał ktoś podobny problem ?
      1 dostawa.mp4