Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Witam. Gram w gta V na laptopie i wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj jak chciałem sobie zagrać to po w łączeniu gta przez Stema pojawiasię okienko Social Club i mój nick ze zalogowany ale jak już się odpali strona startowa gta wyboru online czytrybu fabularnego to wyskakuje informacja ze gta i moj nick (TRYB OFFLINE) i potem ze servery Rockstar są niedostępne spróbuj później ale jak zalogowałem ze przezstacjonarny PC to wszystko było ok. Ktośmiał podobny problem ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam PS. Próbowałem laptopa podłączyć przez kabel Ethernet i to samo. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. jeżeli brakuje ci kasy kup modowanie konta. 5 euro 200min w 20min
 5. Witam, Mam problem z dostawą zasobów. Kupiłem wytwórnię kokainy w Alamo Sea, niestety od samego początku jest problem z dostawą zasobów, gdy docieram z zasobami do fabryki wyskakuje komunikat "zasoby odnowione" następnie przenosi mnie do środka fabryki, pasek z zasobami na sekundę się podnosi lecz po chwili spada w dół i nie dodaje mi zasobów do fabryki. Posiadam również fałszernie dokumentów w Grapeseed i tam żadnych problemów z dostawą zasobów nie ma. Błąd widać w 1 sekundzie filmu. Zasoby podnoszą się do 4 kresek po czym z powrotem wracają do 2. Tak jest za każdym razem. Nie jestem w stanie uzupełnić zasobów na tzw. Max. Zasoby dodają się tylko na maksymalnie 1 lub 2 kreski (w zależności od wielkości paczki) jak w fabryce już ich brakuje lub jeśli zwyczajnie je kupie. Być może jest to tylko błąd fabryki w Alamo Sea a w innych jest ok ? Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić. Ma lub miał ktoś podobny problem ? 1 dostawa.mp4
 6. Money Lobby w GTA Online

  Rockstar coś kombinuje jak będzie to będzie.
 7. Money Lobby w GTA Online

  @Namoale wiesz chociaż czy dzisiaj czy jak? A co wgl się dzieje z ich strony?
 8. Money Lobby w GTA Online

  O której godzinie około będzie sesja? Zapłaciłem 6€ i bardzo zależy mi na czasie
 9. Witam mam problem z misją otóż pierwszy napad opcja cicha wszystko idzie sprawnie wrzucam gaz do klimy działa wchodze Majkelem do środka i wtedy powinien odezwać się haker ale nic się nie dzieje moge pojechać na 2 koniec mapy i tak nic się nie stanie odrazu mówię że tego momentu nie da się pominąć po 3-krotnym umarciu.Próbowałem 2 razy to robić i to samo a gdy pominę tą scenkę z gazem w klimatyzacji i gdy każdy już padnie jest czarny ekran i nie chce się załadować gra.
 10. Money Lobby w GTA Online

  Następna sesja będzie późno w nocy albo dopiero jutro bo chuje z R* coś kombinują.
 11. Modowanie kont GTA Online

  no prze*** bo pół godziny temu kończyłem grać na swoim koncie.
 12. Modowanie kont GTA Online

  "usługi rockstar są niedostępne"
 13. Modowanie kont GTA Online

  mam problem z logowaniem na online
 14. Modowanie kont GTA Online

  widze donejta. zjem kolacje i zrobie. spokojnie nikt bana nie zlapal
 15. Modowanie kont GTA Online

  Daj znać jak skończysz to jest moja 3 usługa w Twoim wykonaniu i jestem z nich bardzo zadowolony
 16. Modowanie kont GTA Online

  Donejt poszedł mam nadzieje że bana nie załapie
 17. Modowanie kont GTA Online

  ok przelewam 23 a tak z ciekawości jaki ty masz LvL
 18. Modowanie kont GTA Online

  rob donejta i jedziemy z koksem
 1. Załaduj więcej aktywności
  Chatbox
  Nie masz uprawnień do chatu.