Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Opis ekipy

Polska Ekipa Toster w GTA Online

TeamSpeak

toster.pro
 1. Co nowego w tej ekipie
 2. Wyrzuci ktoś tego typa z ekipy? Nick : BeQemSE Myślałem ze Ekipa Toster to spoko ludzie, a co 2 osobnik to zjeb genetyczny ''Gówniak'' Nagranie 2 : Grand Theft Auto V 2018.09.28 - 00.46.38.01_Trim_Trim.mp4
 3. @NamoCyk następny do [email protected] Zabijał mnie, Pisałem do niego. Że jesteśmy razem w Ekipie, że jest debilem i że napiszę tutaj, On odpisał, że ma wyj na tą Ekipę. Zwracajcie uwagę kogo przyjmujecie, bo sowich ziomków z ekipy zabijają i cieszy im się morda, Nick: BeQemSe Link do nagrania :http://hostuje.net/file.php?id=5ce795244cea7499e8bc7f9ff6c8eab9
 4. @Namo Koleś mnie zabijał, i nawet nie zdziwiło go to ze wog do niego nie strzelałem, Link do Nagrania : http://hostuje.net/file.php?id=5749165dc6de1b7f9324e472ede1c214
 5. Nie, bo tam widnieje mój nick. A chcę żebym mój nick był znany 🤣
 6. Martynka6482

  Archiwalne live'y Ekipy Toster

  Usunąć ją? 😂
 7. A tobie z tym kurwa jezusem pedalusem
 8. Ja pierdolę, na łeb ci zeszło z tą sygnaturką
 9. Playlista zawiera archiwalne live'y Ekipy Toster. Tworzę ją już jakiś czas, ma aktualnie 168 filmów i cały czas jest rozwijana, dzisiaj zostało dodane +50 live'ów lecz zostały tylko te, których YouTube nie postanowił zbanować za muzykę. Playlista obejmuje live'y 2016-2018 (rzecz jasna nie wszystkie). Zostały usunięte live'y mające poniżej 10 minut wynikające z dropu klatek. Link do playlisty: kliknij tutaj @Foll od teraz możesz oglądać stare zapisy jak Ci się nudzi @iXoN gdybyś nie miał nic do roboty możesz szukać śmiesznych momentów do gówniaka.mp4
 10. bo to takie na FB "normalne" "hot 15 mazowieckie zostaw superke pod prof zwal mi mikro fiuta"
 11. kurwa foll debil... xD
 12. "HOT 15" 😂😂😂
 13. Lubi tylko z grzybami. Dlatego siee pałe wszystkim.
 14. Ciekawe czy lubi hawajską.
 15. Jeśli to faktycznie on, to ja pierdole.
 16. https://web.facebook.com/dawid.kaczmarek.54966 ???????????
 17. Istnieje coś takiego jak rowery maj w szkołach czy coś w ten deseń
 18. @cryingKidsClique Co to jest ten kurwa rowerowy grudzień?
 19. Nie rozumiesz o co mi chodzi?
 20. Tosty, nie możecie tak bardzo dokuczać tryhardom, jeszcze któryś popełni samobójstwo. W dodatku to jakiś psychopata, krew na logo Ekipy Toster i GTA Forum na miniaturce, ja z czarnym paskiem na oczach.
 21. Już wielu graczy wspominało na temat gracza Adrian068-PL. Sam dzisiaj byłem świadkiem jego zachowania kiedy próbował mnie zabić. Inni gracze mówili że co chwile zmienia ekipy bądź też próbował ich zabić. Myślę że jego czas w tej ekipie dobiegł końca ale to już zależy od ciebie Namo. Ci, którzy też się spotkali z takim zachowaniem tego gracza niech się wypowiadają. Pozdro mordeczki.
 22.  

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×