Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Sr0ka

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Sr0ka395
 1. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Sam mówiłeś że kilka osób ostatnio miało ten problem. Zresztą to, że nawet nie chcesz wytłumaczyć co ktoś robi źle pomimo tego że Ci zapłacił nie świadczy o Tobie za dobrze. Straciłem tylko 45 złotych Żegnam
 2. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  A Namo nie chce powiedziec a podobno dużo osob ma "problem z czytaniem opisu"
 3. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Wydałem te 10 euro i nawet nie wie mco zrobilem zle. Czytalem opis kilka razy i wszystko sie zagadza
 4. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  W prywatnej login haslo i pakiet A w donate pakiet tylko i moj nick
 5. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Powie mi ktoś co zrobiłem źle wysyłając donate 10 euro i w wiadomosci prywatnej prosząc o pieniadze w gta? Bo Namo odpisuje mi tylko żebym przeczytał opis ale mimo czytania nadal nie wiem gdzie moglem popelnic blad. Podalem login haslo i to o co prosze
 6. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Bądź cierpliwy, na pewno nie zapomniał;)
 7. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  No to spoko, myślałem że zajmie to dłużej
 8. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Jutro wieczorem wysle Ci 10 euro na psc bo chce ten pakiet promocyjny. Okreslisz mniej wiecej jak dlugo bede na ten hajs czekal?
 9. Sr0ka

  oferuję Level Up GTA Online

  Jutro chciałbym kupić pakiet z 200 000 000$ i chciałbym wiedzieć czy danie donate przez psc też upoważnia do kupna tego pakietu. I jak nazywa się ten pakiet bo nie wiem jak Ci napisać w donate żeby nie doszło do nieporozumienia
 10. Sr0ka

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A gdybym zamiast Level Up kupil tylko $$$ za 30 złotych psc to ile bym z tego mial? Da rade 100 000 000? Jesli tak to jestem skłonny kupić nawet jutro
 11. Sr0ka

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A ile czasu mniej wiecej zebranie tego 100 000 000 zajmie, bo nie odpowiedziales?
 12. Sr0ka

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ile czasu musiałbym poswięcić na zebranie tych 100 000 000$? I kiedy będę mógł spowrotem wpłacać pieniądze do banku? Czy jeśli zostanie mi np. 10 000 000 czy jak?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum